Ekin Davet Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ekin Davet Salonları Kına
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 40 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 40 - Maks. 875

Ekin Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000-30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000-50.000 TL

Ekin Davet Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Ekin Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

{Ekin Davet Salonları} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ekin Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ekin Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


{Ekin Davet Salonları} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ekin Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


{Ekin Davet Salonları} kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Ekin Davet Salonları kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, masalar arası geniş mesafe aralığı ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Ekin Davet Salonları Hakkında

Ekin Davet Düğün Salonu köklü bir işletme olarak bu zamana kadar başta kına geceleri olmak üzere birçok organizasyon düzenledi ve düzenlemeye devam ediyor. Organizasyonlarına dair başarısını Eskişehir’in en iyi davet mekanları arasında yer almasından anlayabiliriz. Bünyesinde bulunan tüm çalışanlar kendi alanında uzman kişiler. Her şey dahil konseptlerimizle çiftlerimizin kına gecelerine hazırlık yapıyoruz.

Davet Alanları

2 farklı davet alanıyla karşınıza çıkıyoruz. Açık ve kapalı alan seçeneklerimiz sahip olduğu özelliklerle sizi memnun edecek. Çimlerle kaplı, yemyeşil ağaçlarla çevrili açık alanımız ve açılır kapanır tavanı sayesinde hem açık hem kapalı salon olarak kullanılabilen kapalı alanımız yaklaşık 1000 kişilik kapasitesiyle kına organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Salonumuzun kolonsuz oluşunu belirtmeden geçmeyelim.

Dekorasyon

Davetli sayınız ve temanız dahilinde salonumuzun dekorasyonunu ve oturma düzenini şekillendiriyoruz. Dikdörtgen ve yuvarlak şeklinde 2 masa alternatifimiz, beyaz tiffany ve şeffaf hazeran sandalyelerimiz bulunuyor. Gümüş suplalar, cam vazolarda yerini alan zarif çiçekler, kadehler masalarımızı süslerken; antika gümüş vazolar içindeki pampaslar, çiçeklerle kaplanmış çember tagler, kristal avizeler de sahnemize renk katan dekoratif eşyalarımız.

Hizmetler

Eskişehir kına gecesi mekanları içinde aradığınız tüm hizmetleri size eksiksiz sağlayabilecek salonlardan biriyiz. Konuklarımıza 250 araç kapasiteli otoparkımız ve vale hizmetimizle güzel bir karşılama yapıyoruz. Bu güzel karşılama seri bir şekilde gerçekleşen yemek servisimizle taçlanıyor. Unutmadan belirtmeliyiz ki menülerimizi davetiniz öncesinde deneyebilir, değişiklik tavsiyelerinizi dile getirebilirsiniz. Salonumuzun dışında dışarıdan organizasyon firmalarıyla çalışabilirsiniz.

Kına gecesinin vazgeçilmezi, eğlencenin temel taşı müzik. Bu yüzden sizin için bol hareketli bir müzik listesi düzenliyoruz. Güçlü ses sistemimiz sayesinde bu müziklere hız kesmeden eşlik edebileceksiniz. Işıklandırma ve sahne hizmetlerimiz de ses sistemimiz gibi gelişmiş alt yapıya sahip sistemlerden seçiliyor. Kına mumu, kına tepsisi, kına ekibi, hint kınası gibi ufak ama mühim ayrıntıları atlamıyoruz.

Ekin Davet Salonları Eskişehir şehrin günlük telaşlarından uzak bir konumda doğa manzaralı salonunda davetlilerini bekliyor. Kaliteli hizmetler ve samimi ortamımızla memnun kalacağınız bir organizasyon yaşatmayı amaçlıyoruz. Yemekten fotoğrafa, müzikten araba süslemesine kadar her şeyi salonumuzda bulacaksınız. Bütçenize uygun aynı zamanda tüm hizmetleri içine alan paketlerimizin detaylarını iletişim bilgilerimiz üzerinden işletmemize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

  Çok uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile Eskişehir’in düğün ve davet... devamı 

İletişim

 • Adres:

  söğüt ve uludere yolu no:44 zincirlikuyu -tepebaşı eskişehir.Söğütönü Yolu 1.km (EKİN CITY DAVET SALONLARI)

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ekin Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.