• Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Monte Pub Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Monte Pub Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Monte Pub Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Monte Pub Sıkça Sorulan Sorular

Monte Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Monte Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Monte Pub kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Monte Pub kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Monte Pub kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Monte Pub Hakkında

Eskişehir’de en eğlenceli bekarlığa veda gecelerinize ev sahipliği yapacak tatlı bir mekân arayışındaysanız, Monte Bar tam aradığınız işletme olarak hizmet veriyor. Porsuk çayının kenarında, barlar sokağının gürültüsünden uzak tatlı ve samimi bir ortam sunan barımız, konuklarımızın isteklerine tam olarak karşılık veriyor.


Konuklarımızın bekarlığa veda geceleri dışında, açılışlarda, nikah sonrası yemeklerde, iş yemeklerinde, bayii toplantılarında, kurumsal etkinliklerde ve doğum günlerinde de bizi tercih edebileceklerini söyleyelim. Bu zamana kadar gerçekleştirdiğimiz organizasyonlar ile tecrübelendiğimizi ve bu tecrübelerimizi sizin de özel geceleriniz için kullanmak istediğimizi belirtelim. Monte Bar Eskişehir’de renkli iç mekânı ve kaliteli hizmetiyle, bir geldiğinizde bir daha gelmek isteyeceğiniz bir mekân olacağına eminiz.


İç dizaynımız mavi ve kırmızı renklerin bütününden oluşuyor. Renkli duvarlarımız, yüksek tavanımız, tavandaki led ışıklarımız ve küçük ayrıntılarımız ile sıra dışı bir görüntü sağlıyoruz. İç mekânımızın içinde renkli bir de bar bulunuyor. Üst katımızda bir de teras bulunmakta. Açık terasımız güzel havalarda tercih edebileceğiniz bir alan olabiliyor. Organizasyon için tercih edeceğiniz alanımızdaki masa ve sandalyeleri talebiniz doğrultusunda birleştirebiliyoruz. Böylelikle ince ve uzun masada sevdikleriniz ile yan yana oturabiliyor ve sohbetin sevdiklerinizle kesintisiz devam etmesini sağlıyoruz.


Canlı müziğimizi iç mekânımızın en orta yerine yerleştirdiğimiz bölümde gerçekleştiriyoruz. Böylelikle işletmemizin her köşesine rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Geniş repertuvarlı orkestramız her türden müzikleri konuklarımız için çalacaklar.


Personellerimiz güler yüzlü bir hizmet ile konuklarımızı ağırlıyorlar. İşletmemize geldiğiniz andan organizasyonunuzun bitişine kadar güler yüzümüzden asla taviz vermiyoruz. İlgili personellerimiz sadece bir bakış uzağınızda olacak ve gece boyunca herhangi bir aksaklık yaşanmamasını sağlayacaklar.


Bizi tercih etmek ve fırsatlarımızdan faydalanmak için formu doldurmanız yeterli olacaktır. Eksiksiz doldurduğun taktirde anında geri dönüş sağlıyor ve bu özel anlarınızı planlamaya başlıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  İstiklal, Porsuk Blv. 17/1 Adalar, Migros Yanı, 26010

 • Haritadaki Konumu

  Monte Pub Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.