Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Ayten Usta Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ayten Usta Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Ayten Usta Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ayten Usta Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ayten Usta Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ayten Usta Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ayten Usta Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ayten Usta Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ayten Usta Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ayten Usta Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Ayten Usta Restaurant Hakkında

Emekli bir öğretmen olan Ayten Usta tecrübesini, titizliğini ve insan sağlığına vermiş olduğu önemi birleştirerek Ayten Usta Butik Restaurant’ı açtı. İlk olarak bir aile işletmesi olarak 2006 yılında küçük bir restoran olarak açıldık. Fakat sevildikçe işimize bağlandık ve değişik tatları menümüze ekledik. Daha çok kişiyle lezzetlerimizi paylaşmak isteyince de Ulu Önder Parkı’nda gurme restoranımızı açtık.


Yeşil ve mavinin birleştiği bir noktada yer alarak misafirlerimize aynı zamanda güzel bir manzara da yemek yeme imkânı sunduk. Birçok kültürden lezzeti bir araya getirdik. Selçuklu döneminin halk mutfağına ait tutmaç ve keşkek adıyla geçen iki ayrı lezzeti, Osmanlı’dan tandırı, kardelen tatlısını, Halep’ten Cennet Çamuru’nu, Balıkesir’in Tirit’ini ve daha birçoğunu menümüze ekledik.


Her çeşit organizasyonunuz konusunda hizmet veriyoruz. Kınadan düğüne nişandan sevgililer günü kutlamalarına kadar aklınıza gelebilecek her davet için çalışıyoruz ve tüm bunları bulunduğumuz parkın göl manzarası içerisinde gerçekleştiriyorsunuz. Kına gecesi gibi eğlenceli bir organizasyon için de hem manzara hem de lezzet açısından oldukça tatmin oluyorsunuz.


Restoranımız geniş bir alana sahip olduğundan davetli sayısında sıkıntı yaratmıyoruz. Üstelik otoparkımız da oldukça geniş olduğundan park sorunu da yaşamıyorsunuz. Bu avantajlarla da birlikte güler yüzlü ekibimiz sayesinde istediğiniz bir organizasyon geçiriyorsunuz. Önceden bir araya gelerek menünüze, süslemelerinize karar veriyoruz. Ses sistemi, mekân ve sahne dizaynı gibi konuları konuşuyor, gerekli özeni gösteriyoruz.


İlk günkü heyecanla da yolumuza devam ediyoruz. Bu sebeple davetleriniz problemsiz olmasına oldukça dikkat ediyoruz. Yemek menünüzden organizasyon hizmetine kadar her detayı ele alıyoruz. Eğer siz de bizi tercih eden çiftler gibi bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar basit!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Uluönder Parkı Bursa 5. km

 • Haritadaki Konumu

  Ayten Usta Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.