• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hangover Eskişehir Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Hangover Eskişehir Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hangover Eskişehir Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hangover Eskişehir Sıkça Sorulan Sorular

Hangover Eskişehir kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hangover Eskişehir kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Hangover Eskişehir kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Hangover Eskişehir kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hangover Eskişehir kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hangover Eskişehir Hakkında

Geleneksel kına geceleri bana göre değil diyorsanız; Hangover Bar Eskişehir adresimizde modern bir bekarlığa veda partisi için sizi bekliyoruz!


Bugüne dek pek çok grup organizasyonuna ev sahipliği yaptığımız mekânımız Eskişehir’de eğlence denilince ilk akla gelen yerler arasındadır. Halkımızı akşamları eğlenmek ve biraz da rahatlamak adına uğradığı bir mekânız. Geniş bir alanımız olduğu için özel davetlerinize de rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. Nişan sonrası kutlamaları, doğum günleri ve bekarlığa veda partisi... Az sayıda konuğun katıldığı eğlenceli organizasyonlarınızın hepsinde yanınızdayız.


Bekarlığa veda organizasyonlarımızdan bahsedecek olursak:


Son dönemlerde gelin adayları kına merasimi gibi ritüelleri yerine getirmek yerine dostlarıyla eğlenecekleri bir organizasyonu tercih ediyorlar. Zaman içerisinde değişen bu trende biz de uyum sağladık. Bekarlığa veda olarak adlandırdığımız bu organizasyon için gelin adaylarımıza ve sevdiklerine hizmet veriyoruz. Böylesine anlamlı günlerde tercih ediliyor olmanın mutluluğunu yaşıyor, tercihinize layık olmak için de özenli bir çalışma yürütüyoruz. O gün personellerimizin gözleri masanızda oluyor. Tüm istekleriniz hızlı bir şekilde yerine getiriliyor. Tadınızı kaçırabilecek hiçbir detaya müsaade etmiyoruz.


Bekarlığa veda konseptinde kutlamanın pek çok avantajı oluyor. Örneğin: yeni nesil eğlence anlayışına çok daha uygun olduğu için gelin adaylarının içine daha çok sinen bir organizasyon oluyor. Üstelik kına gecesine göre çok daha uygun fiyatlara gerçekleştirilebilen bir organizasyon.
Mekânımıza geliyorsunuz; masanızı rezerve ettiriyorsunuz ve misafirlerinizi arayarak davet ediyorsunuz. Geriye kalan tüm süreçleri eksiksiz bir şekilde Hangover ailesi yürütüyor! Gelin adayımıza ise stressiz bir şekilde düğün öncesi eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.


Neler yapabileceğimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Hangover Eskişehir fiyatları ve hizmetleriyle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mahallesi, Vural Sok. No:61, 26130 Eskişehir Merkez/Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Hangover Eskişehir Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.