Mandal Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Gold Drop Kına Organizasyon
25 7 11

Odunpazarı

Gold Drop Kına Organizasyon

1.500 TL'den az
Haz Kına Organizasyon
38 3 10

Odunpazarı

Haz Kına Organizasyon

1.500-2.250 TL
Şura Organizasyon
7 2

Tepebaşı

Şura Organizasyon

1.500-2.250 TL

Hakkında

Düğün gününüzden önce sevdiklerinizle gönlünüzce eğleneceğiniz ve bu özel günlerde içinde olduğunuz yoğun duyguları doyasıya yaşayacağınız kusursuz bir kına gecesi hayaliniz varsa, Mandal Organizasyon Eskişehir ile bu hayaliniz gerçeğe dönüşüyor.

Biz işini aşkla yapan dinamik ve profesyonel bir ekibiz. Yenilikçi bakış açımız ve kaliteli hizmet anlayışımızla sektöre adımımızı ilk attığımız günden itibaren birçok özel gün sahibinin beğenisini kazandık. Bizi tercih eden kişilerden aldığımız iyi referanslarla da her organizasyonda işimize daha büyük bir şevkle sarıldık. Özel günlerinde mutluluklarına ortak olduğumuz insanların yüzündeki mutluluğu görmek bu işe karşı duyduğumuz özenin en büyük mükafatı.

Müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahibiz. Kına gecesi organizasyonunuz için öncelikle sizinle bir ön görüşme gerçekleştiriyoruz. BU görüşmede kına gecenize dair tüm isteklerinizi, beklentilerinizi ve kına gecenizde kullanmamızı istediğiniz konsepti öğreniyoruz. Ardından tüm bu bilgiler ışığında bütçenize uyacak bir paket hazırlıyoruz. Kına geceniz için ihtiyacınız olan her şeyi profesyonel iş ortaklarımız sayesinde kolaylıkla temin edebiliyoruz. Üstelik anlaşmalı olduğumuz firmalar sayesinde ihtiyaçlarınızı çok daha uygun fiyatlarla elde edebiliyoruz.

Kına geceniz için uygulayabileceğimiz çok farklı konsept seçeneklerimiz bulunuyor. Kırmızı, beyaz ve son zamanlarda davetlerde oldukça moda olan çivit mavisi kına tahtlarına kadar her renk kına tahtımız da bulunuyor. Davet alanınızda her detayı beraber belirlediğimiz bu konsept doğrultusunda hazırlayarak her detayın bir uyum içinde görünmesini sağlıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Mandal Organizasyon Eskişehir kına organizasyon fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurmanız yeterli. Biz profesyonel ekibimizle bu özel gününüzde mutluluğunuza ortak olup, kına gecenizi her detayıyla kusursuz bir şekilde hazırlamak için sabırsızlıkla sizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Cumhuriye, Sakarya-1 Cd. No:33/B, 26130 Tepebaşı/EskişehirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!