Şelale Düğün ve Davet Salonları

E-posta Gönder

Şelale Düğün ve Davet Salonları
 • Odunpazarı, Eskişehir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Şelale Düğün ve Davet Salonları - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Şelale Düğün ve Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000-20.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000-20.000 TL

Şelale Düğün ve Davet Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Şelale Düğün ve Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Şelale Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Şelale Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Şelale Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Şelale Düğün ve Davet Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Şelale Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Şelale Düğün ve Davet Salonları Hakkında

Özel bir kına gecesi konseptiyle kalabalık bir organizasyon hayal ediyorsanız, davetiyelerinize Eskişehir Çankaya Mahallesi Yurtseven Düğün Salonu adresini eklemelisiniz. Hatta profesyonel ekibimiz hayalinizdeki geceyi gerçekleştirmek için çalışmalara başladı bile!

İlk olarak organizasyon sorumlumuz konseptinizi belirlemek için görüşme talep ediyor. Yaptığınız görüşmelerin ardından alınan kararlar ışığında harekete geçiyoruz. İki farklı salonumuzdan davetli sayınıza uygun olanı seçiyoruz. Salonlarımız 500 ve 700 kişi kapasiteli olmakla birlikte geniş ve ferah bir atmosfere sahip. Elbette her mevsim hizmet verebildiğimiz salonlar son sistem iklimlendirme sistemleri ile donatılmış. Ses, ışık ve sahne sistemlerinin de teknolojiden faydalanarak hazır hale getirildiğini belirtmeden geçmeyelim.

Yurtseven Düğün Salonu’nda kına gecesi organizasyonlarınızı benzersiz kılacak detaylar ise şöyle:

Davet alanını geleneksel kına gecesi organizasyonlarınıza uygun kırmızı ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu süslemelerle dekore ediyoruz. Masalarda ışıltılı şamdanlara, gelin yolu ve kına köşesinde konseptinize uygun aksesuarlara yer veriyoruz. Organizasyon firmaları ile ortak bir çalışma yürütülerek istediğiniz gibi bir gece tasarlamayı hedefliyoruz.

Yemekli ve ikram menülerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Üstelik yemekli organizasyonlarda servis ve sunum telaşını salona taşımadan üst katta yer alan kafeteryamızda gerçekleştiriyoruz. Yemek sonrası salona geçen konuklarınızı ikramlarla ağırlamaya devam ediyoruz. Yemekli organizasyonlar genellikle düğün organizasyonlarında tercih edilirken kına geceleri için ikram menüler daha uygun! İkramlarımız; kuru pasta, çerez, meşrubat, atıştırmalık ve yaş pasta alternatiflerinden oluşuyor. Davet menülerine karar verirken maddi planlamanıza uygun seçenekler sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Gecenizi eğlenceye dönüştüren müzisyenlerimiz sahnede yerlerini alıyorlar. Romantik ilk dans şarkısı, duygusal kına türküleri ve tarzınıza uygun eğlenceli şarkılarla kesintisiz eğlence sizi bekliyor.

İletişime geçerek Eskişehir kına salonlarımız hakkında bilgi ve fiyat teklifleri almak için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Çankaya Mah. Huzurlu Sok. No: 12 Odunpazarı/ Eskişehir

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Şelale Düğün ve Davet Salonları Yol Haritası

Şelale Düğün ve Davet Salonları Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Ayşe & Tuğrul

Düğün Tarihi: 21.08.2022


oğlum sadi nin Harika bir sünnet düğünüydü bütün isteklerimizi sorunsuz gerçeklşetirdiniz sizleri biraz yorduk hakkınızı helal edin ama bütün nazlarımızı çektiniz sünnet düğününde olması gerekenin üstünde performans sergilediniz tüm ekibinize teşekkürler

Sevda & Ömer

Düğün Tarihi: 14.08.2022


baştan sona hiçmi yorulmaz bir ekip düğünümüzü güzel olması için mücadele verdiniz cenk beyin sahnesi ve orkestrası bir şahane Cenk beyi eskişehirde Kadınlar Matinelerinde çok izliyorduk bizim düğünümüzde sahne alması bizi çok mutlu etti personeller işlerini gayet iyi yaptılar. herkesin yüreğine... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.