Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 40.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 40.000 TL

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Hakkında

Özel bir kına gecesi konseptiyle kalabalık bir organizasyon hayal ediyorsanız, davetiyelerinize Eskişehir Çankaya Mahallesi Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları adresini eklemelisiniz. Hatta profesyonel ekibimiz hayalinizdeki geceyi gerçekleştirmek için çalışmalara başladı bile!

İlk olarak organizasyon sorumlumuz konseptinizi belirlemek için görüşme talep ediyor. Yaptığınız görüşmelerin ardından alınan kararlar ışığında harekete geçiyoruz. İki farklı salonumuzdan davetli sayınıza uygun olanı seçiyoruz. Salonlarımız 500 ve 700 kişi kapasiteli olmakla birlikte geniş ve ferah bir atmosfere sahip. Elbette her mevsim hizmet verebildiğimiz salonlar son sistem iklimlendirme sistemleri ile donatılmış. Ses, ışık ve sahne sistemlerinin de teknolojiden faydalanarak hazır hale getirildiğini belirtmeden geçmeyelim.

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları’nda kına gecesi organizasyonlarınızı benzersiz kılacak detaylar ise şöyle:

Davet alanını geleneksel kına gecesi organizasyonlarınıza uygun kırmızı ve beyaz rengin ağırlıklı olduğu süslemelerle dekore ediyoruz. Masalarda ışıltılı şamdanlara, gelin yolu ve kına köşesinde konseptinize uygun aksesuarlara yer veriyoruz. Organizasyon firmaları ile ortak bir çalışma yürütülerek istediğiniz gibi bir gece tasarlamayı hedefliyoruz.

Yemekli ve ikram menülerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz. Üstelik yemekli organizasyonlarda servis ve sunum telaşını salona taşımadan üst katta yer alan kafeteryamızda gerçekleştiriyoruz. Yemek sonrası salona geçen konuklarınızı ikramlarla ağırlamaya devam ediyoruz. Yemekli organizasyonlar genellikle düğün organizasyonlarında tercih edilirken kına geceleri için ikram menüler daha uygun! İkramlarımız; kuru pasta, çerez, meşrubat, atıştırmalık ve yaş pasta alternatiflerinden oluşuyor. Davet menülerine karar verirken maddi planlamanıza uygun seçenekler sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Gecenizi eğlenceye dönüştüren müzisyenlerimiz sahnede yerlerini alıyorlar. Romantik ilk dans şarkısı, duygusal kına türküleri ve tarzınıza uygun eğlenceli şarkılarla kesintisiz eğlence sizi bekliyor.

İletişime geçerek Eskişehir kına salonlarımız hakkında bilgi ve fiyat teklifleri almak için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak.

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Çankaya Mah. Huzurlu Sok. No: 12 Odunpazarı/ Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Yol Haritası

Yurtseven Şelale Düğün Davet Salonları Düğün Yorumları (2)

Ayşe & Tuğrul

Düğün Tarihi: 21.08.2022

oğlum sadi nin Harika bir sünnet düğünüydü bütün isteklerimizi sorunsuz gerçeklşetirdiniz sizleri biraz yorduk hakkınızı helal edin ama bütün nazlarımızı çektiniz sünnet düğününde olması gerekenin üstünde performans sergilediniz tüm ekibinize teşekkürler

Sevda & Ömer

Düğün Tarihi: 14.08.2022

baştan sona hiçmi yorulmaz bir ekip düğünümüzü güzel olması için mücadele verdiniz cenk beyin sahnesi ve orkestrası bir şahane Cenk beyi eskişehirde Kadınlar Matinelerinde çok izliyorduk bizim düğünümüzde sahne alması bizi çok mutlu etti personeller işlerini gayet iyi yaptılar. herkesin yüreğine... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.