Petek Davet Salonları

E-posta Gönder

Petek Davet Salonları Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Petek Davet Salonları Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Petek Davet Salonları Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Petek Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

 • Petek Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Petek Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Petek Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Petek Davet Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Petek Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Petek Davet Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Petek Davet Salonları kına ve bekarlığa vedanız için masalar arası geniş mesafe aralığı, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi ve maskeli ve eldivenli servis personeli sunma hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Petek Davet Salonları Hakkında

2019’da Eskişehir’in en hareketli ilçesi olan Tepebaşı’nda güzel davetler yaşatmak için çiftlerimizle bir araya gelmeye başladık. Davetlilerine sunduğu geniş alan seçenekleriyle Vav Düğün Salonu adından söz ettirmeyi başaran bir kına mekanı olarak karşımıza çıkıyor. Şık ve naturel alan tasarımlarımızla da misafirlerimiz üzerinde pozitif izlenimler bırakmayı başarıyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi organizasyon konusunda deneyimli oluşumuzun yansıması olarak görebilirsiniz.

Davet Alanları

Tercihiniz açık ya da kapalı alan olabilir bizim mekanımızda her 2 seçenek de bulunuyor. 1000 kişiye yer verebileceğimiz devasa bir bahçemiz var. Geniş sahnemizde özgürce dans edebilirsiniz. Kapalı alanımızda 200 kişilik davetlere ev sahipliği yapabilecek kapasitede. İçerisinde kolonlar barındırmıyor ve yüksek tavanı sayesinde aydınlık ve havadar bir ortamda gerçekleşecek kına gecelerine davet ediyor.

Dekorasyon

Gönlünüzden geçen samimi ve ilgi çekici bir dekorasyonsa Vav Bahçe Kır Düğün Salonu Eskişehir sizin için doğru seçim olacak. Bahçe ve salonumuzun dizaynı farklılık gösteriyor. Bahçemizde katlanabilir bacio sandalyeler ve yaklaşık 10 kişilik beyaz yuvarlak masalarımızda konuklarımızı ağırlıyoruz. Renkli tüllerle beyaz sandalyelerimizde canlı bir görünüm yaratıyoruz. Gümüş ve gold supla alternatiflerimiz mevcut.

Salonumuzda rastlayacağınız renkler ağırlıklı olarak gold, mürdüm ve beyaz denilebilir. İsteğinize göre gold veya beyaz tiffany sandalyelerimizin yanında siyah ya da gold masa örtüleri seçeneklerimizle kombinler oluşturuyoruz. Salonumuzun dikkat çeken aksesuarları arasında ilk sırayı gold avizelerimizin aldığını söyleyebiliriz. Masalarımızda cam vazolar içine konulmuş minimal beyaz çiçek buketleri yer alıyor.

Hizmetler

250 araç kapasiteli otoparkımız aracınızı bırakabileceğiniz en güvenli yer. Kına gecesi için temin ettiğimiz bindallı ve kaftanları rahatça giyip çıkarabilin diye hazırlık odamızı hizmetinize sunuyoruz. Kına organizasyonunda mutlaka bulunması gereken kına tepsisi, mumu, takımı gibi malzemelerin tümü salonumuzda var. Kına gecesi müziklerinin de yer aldığı repertuvarlar hazırlıyoruz. Sizin danslarınıza eşlik edecek oryantal, zenne, semazen ekiplerimiz bulunuyor.

Eskişehir kına gecesi mekanları içinde bizi ayrıcalıklı kılan en belirleyici faktör orman içinde doğayla iç içe bir konuma yerleşmiş olmamız. Bütçeniz ve arzularınız ışığında size özel paketler oluşturma imkanımız çiftlerimizin içini rahatlatan, bizi tercih etmelerinde etken olan bir sebep. Birlikte size özel kına planlamaları yapmamız, detayları konuşmamız için sayfamızda yer alan telefon numarasından bize ulaşabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Hasan Şerif Petek
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yenibağlar Mahallesi üniversite cd. Yorulmaz sk. n: 1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Petek Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.