Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Dilara Düğün Salonları

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Dilara Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
40.000 - 60.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
60.000 - 80.000 TL

Dilara Düğün Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Dilara Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Dilara Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Dilara Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Dilara Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Dilara Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Dilara Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Dilara Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Dilara Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Dilara Düğün Salonları kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Dilara Düğün Salonları Hakkında

İstediğiniz her konsepte uyum sağlayabilecek ferah ve modern bir salonda, ihtiyacınız olan her şeyi size temin edecek bir ekiple çalışarak mükemmel bir kına gecesi düzenlemek isterseniz Dilara Düğün Salonları’na davetlisiniz. Eskişehir kına gecesi mekanları arasında yer alan, en yeni düğün trendlerine uygun dekore edilmiş salonumuzda hayallerinizi gerçekleştiriyor, mutluluğunuza büyük ve sıcak ailemizle eşlik ediyoruz.

Davet Alanları

Dilara Düğün Salonları olarak Masal ve Rüya adlı iki farklı salonumuzda davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Masal Salonu’muz 9 metre tavan yüksekliği ve 500 davetli kapasitesiyle ferah ve konforlu davetlerinize ev sahipliği yapıyor. Rüya Salonu’muzda ise 1000 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyoruz. Kolonsuz ve yüksek tavanlı salonumuzda neşeli ve keyifli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Salonlarımızda ana renk olarak siyah ve beyaz tercih ederek modern bir görünüme kavuşuyoruz. Masal Salonu’muzda beyaz ve siyah masa örtüleri ve sandalyeler kullanıyor, klasik bir davet şıklığı için masaları bronz rengi şamdanlarla süslüyoruz. Rüya Salonu’muzda beyaz sandalyeler kullanıyor, masaları modern kına gecelerine çok yakışan püsküllü abajurlarla dekore ediyoruz. Siyah örtülü masalarımıza beyaz, beyaz örtülü masalarımıza siyah abajur yerleştirerek oluşturduğumuz siyah beyaz konseptimiz düğünlerinize yenilik getirerek dinamik bir hava katıyor.

Hizmetler

Kına gecenizde ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayan Dilara Düğün Salonu Eskişehir kına gecelerine en güzel şekilde ev sahipliği yapıyor. Kına tepsinizi, mumlarınızı ve diğer ihtiyaçlarınızı hazırlıyor, sevilen kına müziklerini çalarak kusursuz bir merasim düzenliyoruz. Bindallı ve kaftan takımı temin ediyoruz. Kına ekibimiz davetinizin her aşamasında yanınızda oluyor. Dilerseniz dans ekibimiz misafirleriniz için göz alıcı bir gösteri hazırlıyor.

Yiyecek/İçecek

Dilara Düğün Salonları’nda yemekli bir kına gecesi düzenlemek isterseniz yemekli ve kokteyl menü seçenekleri sunuyoruz. Kokteyl konseptli davetlerde ordövr tabağı, sigara böreği, kanepe, krudite salatalık tabağı ve çerez servisi yapıyor, tatlı olarak ekler ve meyve ikram ediyoruz. Yemekli menülerimiz başlangıç için çorba veya ordövr tabağı, ardından ara sıcak ikramıyla başlıyor. Ana yemek için beyaz ve kırmızı etli seçenekler sunuyoruz. Yemeklere salata eşlik ediyor. Meyve ve yaş pasta ikramıyla ağızları tatlandırıyoruz. Tüm menülerimizde soğuk içecek servisi var.

Kına geceniz size özel olsun, yeni dekorasyon trendlerinin getirdiği modernlik her köşede hissedilsin istiyorsanız Dilara Düğün Salonları olarak sizi bu mutlu gününüzde ağırlıyoruz. Merkezi konumumuz, yüksek tavanlı ferah davet alanımız ve güler yüzlü ekibimiz, keyifli bir kına gecesi için size eşlik ediyor. Birlikte çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken hemen aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşmak. Dilerseniz yandaki formu doldurarak Eskişehir kına salonu fiyatları hakkında bilgi de edinebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Abdullah Uzgör
  İşletme Müdürü

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Batıkent Mah. Orgeneral Kıvrıkoğlu Cad. No:73/ A Tepebaşı/ Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Dilara Düğün Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.