Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Sarar Boutique Hotel

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sarar Boutique Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Sarar Boutique Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Sarar Boutique Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Sarar Boutique Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Sarar Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sarar Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Sarar Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sarar Boutique Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sarar Boutique Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sarar Boutique Hotel Hakkında

2004 yılından itibaren Sümerbank’ın tarihi güzelliği arasında oldukça merkezi bir konumda hem konaklama hem de özel organizasyonlar için hizmet veriyoruz. Düğünden kınaya nişandan iş toplantılarına kadar sıcak ve samimi bir ortam yaratarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.


Otelimiz çam ağaçlarının arasında olmakla birlikte doğanın kokusuyla kaplı. Toplam 91 odayla hizmet vermekle birlikte her bir malzeme Sarev tekstil ürünlerinden oluşuyor. Odunpazarı evlerine 5, tren garına 4, otobüs garına 10 kilometre ve turistik Sazova Parkı’na 200 metre mesafede yer alıyor. Oldukça merkezi bir konumda olduğu için de misafirleriniz kolayca otelimizi buluyor ve park sorunu yaşamıyorlar.


Turuncu, mavi, mor, kırmızı… Birçok renk de kına tahtı sunabildiğimiz gibi seçtiğiniz renklere uyumlu bir konsept tasarlıyoruz. Tamamen kişiye özel organizasyonu amaç edindiğimiz için, programımızı da birlikte buna göre hazırlıyoruz. Açık ya da kapalı alanlarımızın herhangi birinde kına organizasyonunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik çeşitli konseptlerle de çalışabiliyoruz. Daha önce Osmanlı, Hint, Roman gibi birçok konsept hakkında çalışmalarımız oldu. Bu sebeple hangisini seçerseniz seçin, sorunsuz bir organizasyon olacağına emin olabilirsiniz.


Tahsis ettiğimiz organizasyon sorumlumuz sayesinde önceden program hakkında bilgilendirme alıyorsunuz. Üstelik kına gecesi esnasında, ihtiyaçlarınızı anında gidermek, sorularınızı hemen cevaplamak için hazır durumda oluyor. Üstelik yemekli ya da yemeksiz bir davet olmasına göre de üzerindeki sorumlulukları yerine getiriyor. Özetle, organizasyonunuzda tek yapmanız gereken keyif almak ve misafirlerinizle ilgilenmek.


Sıra geldi, Sarar Boutique Hotel Eskişehir telefon bilgisine. Bunun için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu da görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Böylece hayallerinizi uzun zamandır süsleyen kına gecesi organizasyonunuz için kapıları birlikte aralamaya başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Sazova Bilim ve Kültür Parkı Karşısı Sümer Mahallesi Basın Şehitleri Caddesi No: 341/G

 • Haritadaki Konumu

  Sarar Boutique Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.