• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zamane Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Zamane Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Zamane Meyhane Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Zamane Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Zamane Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Zamane Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Zamane Meyhane kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Zamane Meyhane kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Zamane Meyhane kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Zamane Meyhane Hakkında

2016 yılında canlı müziğimiz, kendimize özgü sıcak ve samimi konseptimiz ile eğlenceli bir atmosfer yaratmak isteyerek Zamane Meyhane Eskişehir’i açtık. Dertlerimizi unuttuğumuz, beraber eğlendiğimiz bir mekân yarattık.


İster kadınlar matinesi ister fasıl gecesi… Konseptli günlerimizin birini seçerek, nikah sonrası yemek kutlaması, bekarlığa veda partisi, evlilik teklifi ya da düğün sonrası yemek kutlamanızı mekanımızda gerçekleştirebiliyorsunuz. Mekanımızı oldukça şık ve geniş tasarladık. Bu sebeple kalkıp oynamak istediğinizde rahatça hareket edebiliyor, şıklığı sebebiyle de özel günleriniz için tercih edebiliyorsunuz. Ayrıca bir şıklığın bir diğer artısı ise, bekarlığa vedanızdan somut olarak geriye kalacak fotoğraflarınız içinde harika bir arka plan oluyoruz.


Damak zevkinize hitap etmek, kalıcı bir tat bırakabilmek için harika mezeler hazırlıyor, en iyi lezzetleri seçip sofralar kuruyoruz. Taze, günlük olarak aldığımız ürünlerimizden hazırladığımız menümüzle birlikte meyhane usulü bekarlığa veda kutlamanızı gerçekleştireceksiniz.


Hafta içi özel kampanyalar sunduğumuz gibi hafta sonu da sanatçılarımız harika programlar hazırlıyor. Özellikle bekarlığa veda kutlaması gibi eğlencenin merkez noktası olduğu partiler için mekanımızda doyasıya eğleneceğinizi şimdiden söylemek istiyoruz. Özellikle “Kutsal Cumartesi” gecesini tercih etmenizi şimdiden söylüyoruz. Sanatçılarımız ortamın nabzını iyi tuttukları için gecenin sonunun nasıl geldiğini anlamayacaksınız bile. Bekarlığa veda partileri düğün öncesi stresinizi atacağınız bir kutlama olduğu için düğüne daha az gergin girmenizi sağlayan ve anı yaşamanıza yardımcı oluyor.


Eğer şu an Zamane Meyhane Eskişehir iletişim bilgilerini arıyorsanız yapmanız gereken çok basit. Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak kadar! Biz bulunduğumuz konumda farkımızı hissetmeniz, eğlenceye doymanız için sizi bekliyoruz. Kaliteli müzikle birlikte dans ettiğiniz, lezzetlerimizi beğendiğiniz bekarlığa veda partisine ne dersiniz? Gelin bu eğlenceli geceyi birlikte planlayalım!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad. No:119/C

 • Haritadaki Konumu

  Zamane Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.