• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gaga Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Gaga Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gaga Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Gaga Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gaga Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gaga Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Gaga Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Gaga Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gaga Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Gaga Restaurant Hakkında

Yıllarca hayalini kurduğunuz kına ve bekârlığa veda organizasyonunuzu şık tasarımıyla göz kamaştıran bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız Gaga ekibi olarak hizmetinizdeyiz.


Gaga Restaurant Eskişehir olarak uzun yıllar boyunca hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Günlük yeme-içme hizmetimizden farklı olarak özel gün kutlamalarında da tercih edilen bir adresiz. Yıl içerisinde ev sahipliği yaptığımız organizasyonlardan bahsedecek olursak; düğün, kına ve bekârlığa veda partileri, nikâh töreni sonrası aile yemeği, nişan kutlamaları, doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinde faaliyet gösterdik ve misafirlerimizin işletmemizden mutlu ayrılmalarını sağladık.


Alanında profesyonel ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Servis ve hizmet elamanlarımız, şeflerimiz, mutfak elemanlarımızla birlikte organizasyonlara titizlikle hazırlanıyor, hayalinizi gerçekleştiriyoruz. Özel günlerin değerini bildiğimiz ve düğün sektöründe oldukça tecrübeli olduğumuzdan dolayı kusursuz bir gün geçirebileceksiniz.


Kutlamalarda çiftlere ve misafirlerimize tahsis ettiğimiz davet alanlarından bahsedecek olursa; ağaçların ve yeşil çimlerin çevrelediği bahçe manzaralı camla çevrili kapalı istediğiniz açılabilen kış bahçemiz, şık tasarımız ile göze hitap eden kapalı alanımızda misafirlerimizi karşılıyoruz. Kapalı alanımızda gerekli ısıtma ve soğutma sistemimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsimde rahat bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir kutlamayla gerçekleştirebileceksiniz. Yuvarlak 10 kişilik masaların etrafına şık görünümlü napolyon sandalyeler yerleştiriyor, butik bir kutlama gerçekleştirmek isteyen çiftleri uzun bir ziyafet masasıyla karşılıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatiflerimiz oldukça fazladır. Konsept bir gün geçirmek isteyen çiftlerin istedikleri tarzda aksesuar ve dekor temin ediyor davet alanını hazırlıyoruz.


Gaga Restaurant menü içeriğinde her damak zevkine uygun lezzetler bulunuyor. Organizasyonlara özel olarak tek tip menü oluşturabiliyor, menü içeriğinde bulunan ana yemek, ara sıcak ve başlangıçları isteğiniz doğrultuda belirliyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Orhangazi Mahallesi, Özleyiş Sk. No:1, 26160 Odunpazarı/Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Gaga Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.