Senna City Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Senna City Hotel
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Senna City Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Senna City Hotel Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Senna City Hotel Sıkça Sorulan Sorular

{Senna City Hotel} kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Senna City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Senna City Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Senna City Hotel} kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Senna City Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Senna City Hotel Hakkında

Porsuk Çayı’nın yanında Senna City Hotel Eskişehir’de yer alıyor. 47 oda ile misafirlerimize hizmet veriyoruz. Eskişehir’in ilk ve tek “Yeşil Yıldızlı” tesisi olarak, modern mobilyalarla zevkli bir dekorasyon yarattık.


Eskişehir’de merkezi bir konumda yer alarak tüm ulaşım yollarına yürüme mesafesinde yer alıyoruz. Çevrede ise birçok yiyecek ve içecek imkânı var. Bu sebeple birçok farklı tatları deneme şansına sahip oluyorsunuz. Tesisimizin 150 kişi kapasiteli Porsuk Çayı manzaralı kahvaltı salonunda zengin açık büfe kahvaltısının tadını çıkarabilirsiniz. Butik kahvaltı sunumları, profesyonel açık büfe detayları şeflerimizle birleşiyor. Ayrıca restoran kısmımızda özel organizasyonlarınızı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Güler yüzlü bir ekiple birlikte konaklama konusunda da konforunuzu sağladık. Bunun dışında toplantıdan konferansa nişandan kına gecesine 100 ve 30 kişilik salonlara sahibiz. Senna VIP Salon huzurlu bir ortam yaratarak gerekli tüm ekipmanı bünyesinde barındırıyor. 30 kişiye kadar farklı toplantı düzeninde imkanlar sunuyor. Ayrton Meeting Room ise 100 kişiye kadar hizmet veriyor.


Düğün öncesi eğlenceli bir davet olan kına geceniz için detaylı bir çalışma sunuyoruz. Öncesinde gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sayesinde ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda kına programınızı hazırlıyoruz. Arkasında profesyonel bir ekibin olduğu, her misafirinizle tek tek ilgilenilen, asla aksama yaşamadığınız kına gecenize var mısınız? Eğer cevabınız “Evet” ise Senna City’e bekliyoruz.


Muhteşem bir manzaraya şahit olarak otel profesyonelliğinde bir davet geçirmek istiyorsanız Senna City Hotel iletişim için acele edin! Yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde bunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Çünkü telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. Bu esnada merak ettiğiniz soruları soruyorsunuz ve bir randevu tarihi ayarlıyoruz. Böylece bir kahve eşliğinde hatıralarınızda iz bırakacak bir kına gecesi daveti için planlamalara başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İstiklal Mahallesi Adalar Sokak No:1

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Senna City Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.