Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Odapark Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Odapark Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Odapark Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Odapark Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Odapark Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Odapark Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Odapark Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Odapark Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Odapark Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Odapark Düğün Salonu Hakkında

Kaliteli mekân ve profesyonel ekiple birlikte kına gecenizi unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Odapark Düğün Salonu olarak uzun yıllar boyunca Eskişehir’de faaliyet gösteriyoruz. He sene değişen düğün trendine uygun olarak salonumuzu yeniliyor, çiftleri kusursuz bir eğlenceyle buluşturuyoruz. Odapark Düğün Salonu Eskişehir adres olarak şehir merkezine yakın konumda bulunduğumuzdan dolayı misafirlerimize ulaşım kolaylığı sağlıyoruz.


Kına ve bekârlığa veda partilerinden farklı olarak; düğün, sünnet, kına gecesi ve birçok etkinlikte ev sahipliği yaparak çiftlerin ve ailelerin memnuniyeti için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz.


Kına gecesini organize ederken gelin ve damadı dinleyerek organizasyonumuzu şekillendiriyoruz. Mekânı masa süslemeleri ve sandalye giydirmelerinden başlayarak istediğiniz renk ve konsepte kına gecenizi hazırlıyoruz. Mekâna ilk giriş anınızda ışıklar sizi takip ederken kırmızı halıda yürüyorsunuz ve süslemeler sizi karşılıyor olacak. Yorulduğunuzda oturmanız için kına tahtı kuruyor, etrafına minderler koyarak konsept hava yaratıyoruz. Kına gecenizde bütün aksesuarları biz temin ediyoruz.


Müziksiz eğlence mi olur? Alanında profesyonel ses sanatçımız ve orkestramız eşliğinde keyifli dakikalar geçirecek, yorulsanız bile oturmak istemeyeceksiniz. Sahne kurulumunda ve ses sisteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, eğlenceniz süresinde kulağa hoş gelen ve dillere dolanan şarkılarla kesintisiz bir şekilde eğlenmenizi sağlıyoruz. Eğlencenizi ikiye katlamak istiyorsanız davul showla birlikte dinamik ve yıllar geçse de unutamayacağınız bir gün geçirebilirsiniz.


Odapark Düğün Salonu bütçe dostu paket fiyatlarımızla misafirlerimizi karşılıyoruz. Paket içeriğinde bulunan çerez, pasta, kuru pasta ve içecekleri kaliteli ürünler kullanarak hazırlıyor, yemekli organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız sizinle birlikte menüler oluşturuyoruz. Güler yüzlü hizmet anlayışımızla birlikte kısa zamanda çiftler tarafından tercih edilen Eskişehir kına mekânları arasında biz de yerimizi aldık. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  75. Yıl Mahallesi, Tunceli Sokak, No:13 Odunpazarı

 • Haritadaki Konumu

  Odapark Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.