• Kapasite
  50 - 750 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marwa Teras Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 TL'den az

Marwa Teras Kapasite

Marwa Hotel Balo & Davet Salonları - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Marwa Hotel Balo
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 250 - Maks. 750
Kokteyl
Min. 250 - Maks. 750

Marwa Teras Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Marwa Teras Sıkça Sorulan Sorular

Marwa Teras kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Marwa Teras kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marwa Teras kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Marwa Teras kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Marwa Teras kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Marwa Teras kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Marwa Teras kına ve bekarlığa vedanız için düzenli havalandırma, mekan girişinde ateş ölçümü, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Marwa Teras Hakkında

Yıllardır farklı yerlerde kazanmış olduğumuz işletmecilik tecrübelerini Marwa Hotel Eskişehir’de yüksek kalite standartları ile birleştirerek hizmet sunuyoruz! Her birimde profesyonel ekiplerler ile çalışıyoruz. Bu yüzden ekibimizde organizasyonlarınızı düzenleyecek organizasyon sorumlusu, hizmet personelleri, mutfak personelleri ve çok özel lezzetleri hazırlayacak aşçılarımız bulunuyor.

Otelimiz bünyesinde konaklama hizmetlerinin dışında Marwa Premium Salon ve Marwa Garden Salonda özel organizasyonlarınızı farklı konseptler düzenleyerek gerçekleştiriyoruz. Marwa Premium Salonumuzda kapalı ve açık alanlarımız ile geniş bir alanda resepsiyonlar düzenleyebiliyoruz. Marwa Garden Salonda ise açık büfe kahvaltılar, özel partiler, kutlamalar ya da nikah, nişan, söz, düğün ve kına gecesi organizasyonlar tasarlayabiliyoruz. Oturma düzeninde 200 kişiye kadar yemekleriniz ve organizasyonlarınız için özel olarak ve farklı şekillerde süslemeler de gerçekleştirebiliyoruz.

Çiftlerine özel standart düğün paketi, yemekli düğün paketi ve kına paketi oluşturan Marwa Hotel açılışına özel 3500 TL’den başlayan fiyatlarla birçok imkân sağlıyor.

Her kadının hayali organizasyonların belki de en detaylısı olan kına paketimiz neredeyse her imkânı sağlıyor çiftlerimize. Plantin kına paketimizin içerikleri ise şöyle:
Kına salonumuzda gecenize renk katacak 4 kişilik konseptinize de uyum sağlayacak tarzları ile kına ekibi gecenin farklı anlarında gösteriler sunuyor.
Dj hizmetleri sunarak gecenizi eğlenceli bir hale getiriyor üstelik kaliteli ses sistemleri ile adeta bir müzik şöleni sağlıyor.
Kapıda konuklarınızı ağırlıyor ve lokum, gül suyu ve geleneksel kına gecelerindeki gibi şerbet servisi yapılıyor.
Konuklarınıza gecenin ilerleyen saatlerinde kuru pasta ve sınırsız içecek ikramları da sunuluyor.
Ayrıca çiftimizin kına hazırlıkları ve kına organizasyon malzemeleri arayışını da üstleniyor. Kına tepsisi ve kına töreni seti el mumları, 12 adede kadar tef, nedimeleriniz için taç, davul show, 5 bölümden oluşan dans gösterileri ve arzu eden gelinlerimiz için rengarenk kemer de sağlıyoruz.

Gece boyunca organizasyon sorumlumuz da programın akşını yönetiyor. Böylece hiçbir eksik kalmadan kına ekibinin özel gösterileri ile gece başlatılıyor. Her ritüel özel merasimler halinde gerçekleştiriliyor ve gecenin akışında eksik olmaması için kına ekibimiz devreye giriyor. Hazırlık aşamaları ve kıyafet değişimleri gibi ihtiyaçlar için de otelimizde bir odayı çiftimize tahsis ediyoruz.

En özel gecelerinizin unutulmaz olması için formu doldurarak Marwa Hotel ile irtibat sağlayabilirsiniz. Platin kına paketi ve istekleriniz dahilinde oluşturacağınız paketler için fiyat teklifleri de atabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Asarcıklı Caddesi No : 80 Eskişehir

 • Haritadaki Konumu

  Marwa Teras Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.