Balat Ocakbaşı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Balat Ocakbaşı
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Balat Ocakbaşı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Balat Ocakbaşı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Balat Ocakbaşı Sık Sorulan Sorular

Balat Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Balat Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Balat Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Balat Ocakbaşı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Balat Ocakbaşı kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show, Kına müziği, Zenne / oryantal

Balat Ocakbaşı Hakkında

Ahşap ağırlıklı dekore edilmiş Balat Ocakbaşı Eskişehir’e hoş geldiniz. Profesyonel bir ekiple birlikte grup yemekleri, nikah sonrası kutlamaları, yorgunluğunu atmak ve bekarlığa veda partisi yapmak isteyenleri mekanımıza bekliyoruz.


Şehir manzaralı mekanımızda, ocak başı hem ocak başı keyfini yaşamak hem de eğlenceli bir bekarlığa veda kutlaması için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Oryantal davul şova kadar Balat usulü bir eğlence yaşatıyoruz size. Öncesinde verdiğimiz kararlarla ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bir program oluşturuyoruz. Her ayrıntıya bu kısımda yer veriyoruz. Daha sonra kutlama gününüze kadar tüm hazırlıklarımızı gerçekleştiriyor ve her şeyin konuştuğumuz gibi olmasını sağlıyoruz.


Hijyen konusunu çok önemsiyoruz. Çünkü gelen misafirlerimizin yemeklerimizden yerken içinin rahat olması gerekiyor. Servis ekibimizde bu konuda oldukça hassas. Masanızla ilgilenirken hijyen kurallarına yüzde yüz uyuyorlar. Bunun dışında her an yanınızdalar. İhtiyaçlarınızı gidermek, merak ettiklerini sormak için. Böylece rahat ve keyifli bir kutlama geçiriyorsunuz.


Başlangıçlarla başladığınız partinizde ana yemekler geldikten sonra eğlence hızlı bir şekilde devam ediyor. Oryantal, davul şov eşliğinde dans ederken, siz de yerinizde duramayacaksınız. Çünkü lezzetlerimizden aldığınız enerji ve atmosfer sizi oturtmayacak. Etlerimiz günlük olmakla birlikte özenle seçiliyor. Yediğiniz anda ağzınızda dağılan etlerden bahsediyoruz. Üstelik ustalarımızda mezeyi bir sanat olarak görüyor ve her sene değişen lezzetlerle karşınıza çıkıyoruz. Yediğiniz anda çok beğeneceğinize eminiz. Çünkü ustalarımız bu lezzetleri hazırlarken oldukça özenli çalışıyor.


Eğer Balat Ocakbaşı Eskişehir iletişim ve fiyat bilgisini merak ediyorsanız, yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Bu sayede telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayarak bekarlığa veda kutlamanıza açılan kapıları birlikte aralıyoruz! Eğlenceli, lezzetli ve bol dans etmeli bir organizasyon sunuyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hoşnudiye Mahallesi, İsmet İnönü 1 Cad. No:139/A

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Balat Ocakbaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.