Nasreddin Hoca Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nasreddin Hoca Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Nasreddin Hoca Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Nasreddin Hoca Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nasreddin Hoca Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Nasreddin Hoca Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nasreddin Hoca Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Nasreddin Hoca Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nasreddin Hoca Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Nasreddin Hoca Düğün Salonu Hakkında

Kına geceniz için kırmızı tonlarının hâkim olduğu bir salona ne dersiniz?


Adeta kına gecesinin otantik atmosferi için tasarlanmış olan Nasreddin Hoca Düğün Salonu Sivrihisar adresimizde sizi ve misafirlerinizi ağırlamak isteriz.


Kına organizasyonunuz için çok fazla sayıda konuğunuzu davet etmek istiyorsunuz ama buna uygun bir salon bulamıyor musunuz? Merak etmeyin biz buradayız! 500 ila 750 konuk arasındaki misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabiliyor; size ve misafirlerinize keyifli saatler yaşatıyoruz.


Uzunca dikdörtgen masalarımız ve rahat sandalyelerimiz ile donattığımız salonumuzda gece boyu eğlence sizi bekliyor. Sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla davet edebilir, doyasıya eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz. Dilediğiniz her detayı planlamak için biz hazırız.


Kına gecelerinde çok fazla detaya inerek organizasyonlarınızı planlıyoruz. Zaman zaman yöreye özgü kutlamalar da yapıyor; gelin adaylarımızın dilediği her şeyi gerçek kılmaya çalışıyoruz. Her ne kadar organizasyonun genel hatları olsa da detaylara inildiğinde pek çok değişiklik olabiliyor. Nedir bu değişiklikler? Örneğin: her gelin adayının farklı konsept talepleri oluyor. Osmanlı, Roman, Hint kimi zaman da prenses kına geceleri düzenleyebiliyoruz. Belirlenmiş olan konseptle uyumlu olacak kına tahtı ve aksesuarlar tercih ediyoruz. Bu aksesuarların başlıca olanları: kına sepeti, geline özel davul, tefler, karşılama yazısı şeklindedir. Kına tahtı noktasında ise farklı süslemeler yapabiliyoruz. Cibinlik, şamdan ya da tüller… Dilediğiniz ambiyansı yaratmak için farklı aksesuarlardan destek alabiliyoruz. Yine belirlenen konseptle ve gelin adayımızın bedeniyle uyumlu olacak bindallı tercihini de yapmayı ihmal etmiyoruz. Hatta bu tercihi de gelin adayımız yapıyor. Bindallı modelleri arasından dilediğini seçebiliyor.


Geriye ne mi kalıyor? Gelin adayının misafirlerini çağırarak doyasıya eğlenmesi…


Kına organizasyonu için oluşturduğumuz paketimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir belki de Eskişehir kına salonu arayışınıza son dahi verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Hızırbey Mh. Tansu Çiller Blv. No:3 Sivrihisar/Eskişehir

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nasreddin Hoca Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.