Nevizade Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Tepebaşı, Eskişehir

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Eğlence ve lezzet bir arada! Nevizade Meyhanesi Eskişehir’de kendi usulünde eğlence sunuyor. Düğününüz öncesi stresinizi atmak için doğru bir adresiz! Taze sebzeler ve mevsim yeşillikleriyle hiçbir katkı maddesi kullanmadan lezzetlerimizi sunuyoruz. Üstelik tüm bunlarla birlikte canlı müziğin tadını çıkarıyorsunuz.


Hizmet verdiğimiz günden beri günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin dışında hem dert ortağı olduk hem de özel günlerinizi paylaştık. Evlilik teklifi, nikah sonrası yemeği kutlamaları, doğum günleri, bekarlığa veda partileri gibi organizasyonlarınız için de hizmet verdik. Amacımız, eğlenmenizi ve mutluluğunuzu sağlamak. Günün sonunda da kahkahalar içinde keyifli vakit geçirerek mekanımızdan ayrılmanız. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Meyhane usulü eğlencenin ne demek olduğunu tam anlamıyla anlayacağınız bir mekanız. Üstelik merkezi bir konumda, Eskişehir’de yer alıyoruz.


Düğün öncesi stresinizi atacağınız bekarlığa veda organizasyonunuzu yemeklerimizle de güzelleştiriyoruz. Lezzetlerin Nevizade yorumunu beğeneceğinize eminiz. Rakınızdan aldığınız bir yudumla damağınızda ikisi birlikte harika bir tat bırakacak. Üstelik Nevizade Meyhane Fiyatları Eskişehir’de oldukça uygun. Bütçe dostu bir meyhane olarak bu özel partiniz için avantajlı bir durumla karşı karşıyasınız.


Profesyonel ekibimiz her an yanınızda yer alıyor. Son derece güler yüzlü oldukları için harika anılarınız asla bölünmüyor. Çünkü siz hissetmeden hizmetlerini gerçekleştiriyorlar.


Misafirlerimizle birlikte gülüyor, ağlıyoruz. Bazen dertlerine ortak oluyoruz. Çünkü bu sıcaklığı, samimiyeti vermeyi çok önemsiyoruz. Aksi takdirde beğenilen ve tercih edilen bir mekân olamazdık.


Eğer meyhane usulü bir bekarlığa veda eğlencesi yaşamak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayıp ardından çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayıp eğlenceli partiniz için planlamalara başlıyoruz. Düğün öncesi stresinizi attığınız, keyifli vakit geçirdiğiniz bir organizasyona var mısınız?

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Hoşnudiye Mahallesi, Vural Sk. No:66

Nevizade Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!