Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Nevizade Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Nevizade Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Nevizade Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Nevizade Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nevizade Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Nevizade Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nevizade Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Nevizade Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nevizade Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nevizade Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Nevizade Meyhanesi Hakkında

Eğlence ve lezzet bir arada! Nevizade Meyhanesi Eskişehir’de kendi usulünde eğlence sunuyor. Düğününüz öncesi stresinizi atmak için doğru bir adresiz! Taze sebzeler ve mevsim yeşillikleriyle hiçbir katkı maddesi kullanmadan lezzetlerimizi sunuyoruz. Üstelik tüm bunlarla birlikte canlı müziğin tadını çıkarıyorsunuz.


Hizmet verdiğimiz günden beri günün yorgunluğunu atmak isteyenlerin dışında hem dert ortağı olduk hem de özel günlerinizi paylaştık. Evlilik teklifi, nikah sonrası yemeği kutlamaları, doğum günleri, bekarlığa veda partileri gibi organizasyonlarınız için de hizmet verdik. Amacımız, eğlenmenizi ve mutluluğunuzu sağlamak. Günün sonunda da kahkahalar içinde keyifli vakit geçirerek mekanımızdan ayrılmanız. Bunun için elimizden geleni yapıyoruz. Meyhane usulü eğlencenin ne demek olduğunu tam anlamıyla anlayacağınız bir mekanız. Üstelik merkezi bir konumda, Eskişehir’de yer alıyoruz.


Düğün öncesi stresinizi atacağınız bekarlığa veda organizasyonunuzu yemeklerimizle de güzelleştiriyoruz. Lezzetlerin Nevizade yorumunu beğeneceğinize eminiz. Rakınızdan aldığınız bir yudumla damağınızda ikisi birlikte harika bir tat bırakacak. Üstelik Nevizade Meyhane Fiyatları Eskişehir’de oldukça uygun. Bütçe dostu bir meyhane olarak bu özel partiniz için avantajlı bir durumla karşı karşıyasınız.


Profesyonel ekibimiz her an yanınızda yer alıyor. Son derece güler yüzlü oldukları için harika anılarınız asla bölünmüyor. Çünkü siz hissetmeden hizmetlerini gerçekleştiriyorlar.


Misafirlerimizle birlikte gülüyor, ağlıyoruz. Bazen dertlerine ortak oluyoruz. Çünkü bu sıcaklığı, samimiyeti vermeyi çok önemsiyoruz. Aksi takdirde beğenilen ve tercih edilen bir mekân olamazdık.


Eğer meyhane usulü bir bekarlığa veda eğlencesi yaşamak istiyorsanız yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayıp ardından çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. İletişim formunuzu görür görmez telefon ya da mesajla geri dönüş sağlayıp eğlenceli partiniz için planlamalara başlıyoruz. Düğün öncesi stresinizi attığınız, keyifli vakit geçirdiğiniz bir organizasyona var mısınız?

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Hoşnudiye Mahallesi, Vural Sk. No:66

 • Haritadaki Konumu

  Nevizade Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.