Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Eskişehir

Grand Düğün ve Davet Salonları

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Grand Düğün ve Davet Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Grand Düğün ve Davet Salonları Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Grand Düğün ve Davet Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Grand Düğün ve Davet Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Grand Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Grand Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Düğün ve Davet Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Grand Düğün ve Davet Salonları Hakkında

Eskişehir Tepebaşında bulunan salonumuzda kına gecesi organizasyonu düzenlemek isterseniz, salonumuz tam da size göre. Şık bir salon arayışındaysanız, aynı zamanda kaliteli hizmeti de bekliyorsanız doğru adrestesiniz. Eskişehir Grand Şoförler Odası Düğün Salonu, organizasyonlarınız için hizmetinizde.


Biri 700 diğeri 1000 kişi olmak üzere 2 adet salonumuz bulunmakta. Mavi ve Kırmızı adını verdiğimiz salonlarımızı inceleyip hangisinde organizasyonunu gerçekleştirmek istediğinizi planlayabilirsiniz. Salonlarımızın ortak özelliklerinden biri şık dekore edilmesi. Şık aksesuarlardan oluşturulan ve nezih bir ortam vadeden salonlarımızda talep ettiğiniz bütün detaylar bulunuyor. Masa ve sandalyelerimizin süslerinden, salonumuzun düzenlenmesine kadar her şeyi sizin için gerçekleştiriyoruz. Bu düzenlemelerden önce bizi tercih edeceğiniz tarihten önce iletişime geçebilirsek, daha da verimli bir hazırlık geçirebiliriz. Gelecek kişi sayısını, oturma düzenini ve bunun gibi talepleri karşılıklı konuşuyoruz ve ona göre düzenlemeler yapıyoruz.


Bünyemizde bu zamana kadar birçok organizasyon gerçekleştirdik. Kına geceleri dışında açılışlar, düğünler, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar, mezuniyetler, sünnet, nişan, nikah ve daha birçok organizasyonu yemekli ya da yemeksiz olarak gerçekleştirebiliyoruz. Deneyimli çalışanlarımızın yönetimi, genç ve dinamik ekibimizin hızıyla birleşiyor ve konuklarımıza kaliteli bir hizmet olarak dönüyor. Kendi işinde uzman personelimiz, güler yüzlü ekibimiz organizasyonunuzu unutulmaz kılmak için çalışmakta. Hiçbir aksaklığın yaşanmayacağından emin olabilirsiniz.


Bu fırsatlarımız dışında bir de fotoğraf imkânımız bulunuyor. Son model teknolojiyle kurulmuş fotoğraf stüdyomuzda, profesyonel ekibimiz ile birlikte mutlu günlerinizi ölümsüzleştirmek için çalışmaktayız. Böylelikle uzun yıllar sonra kına gecenizi anmak istediğinizde kaliteli fotoğraflardan oluşan albüm elinizin altında olacak.


Her detayı sizin için düşündüğümüz salonumuzda size düşen sadece gecenin keyfini çıkarmak ve akışına bırakmak olacak. Bizi tercih etmek isterseniz formu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

 • Adres:

  Ertuğrul Gazi Mah. Damar Sok. No:35 Tepebaşı/ESKİŞEHİR

 • Haritadaki Konumu

  Grand Düğün ve Davet Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.