Alaçatı By Kınalı Organizasyon

E-posta Gönder

Alaçatı By Kınalı Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.500 TL'den az

Alaçatı By Kınalı Organizasyon Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Alaçatı By Kınalı Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Alaçatı By Kınalı Organizasyon Hakkında

12 senelik tecrübemizle Alaçatı By Kınalı Organizasyon’da unutulmaz bir gece geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Organizasyonumuzla hem geleneksel hem de modern kına gecelerine hayat veriyoruz. Detaylara verdiğimiz önem, Eskişehir kına organizasyon şirketleri arasında bizi öne çıkartıyor. Gelinimizin mutluluğu için en uygun ve en kapsamlı paketleri sunuyor, hayalindeki kına gecesini geçirmesi konusunda tüm ekibimizle destek oluyoruz.

Deneyim
Son derece deneyimli bir ekiple birlikte çalışıyor, sektörde ses getiren firmalar arasında yerimizi alıyoruz. Sektördeki tecrübemizin bir getirisi olarak kına gecelerinin ne denli heyecanlı ve önemli deneyimler olduğunu biliyoruz. Gelin adaylarımızın dileklerini ve isteklerini dikkate alarak onlara tam olarak istedikleri gibi bir kına gecesi deneyimi sunuyoruz. Bizi tercih ederek sevdiklerinizle yarınlar yokmuşçasına eğlenebilir, eşsiz bir kına gecesi tecrübesinde yerinizi alabilirsiniz.

Hizmetler
Çoğunlukla Bursa’dan getirttiğimiz bindallılarımız, kına gecenize geleneksel bir dokunuş katıyor. Göz alıcı motifler ve desenler sadece bindallılarla sınırlı kalmıyor, nedimelere de son derece şık kaftanlar temin ediyoruz. Eğlenceli davul şovlar, kına ekibi ve müziği, hint kınası gibi gecenizi renklendirecek detaylarla ilgileniyoruz. Dilerseniz kına gecenizden önce gelin hamamı hizmeti sunuyoruz. Dışarıdan aksesuar kiralamak isterseniz bu konuda da size yardımcı oluyoruz.

Dekorasyon / Süsleme
Kına gecenizde dekorasyon konusunda her şeyden önce sizi dinliyoruz ve aklınızdaki konsepti hayata geçirmek için çabalıyoruz. Çoğunlukla kırmızı, mor, lacivert ve gümüş renk paletinden faydalanıyoruz. Dilerseniz size kendinizi bir prenses gibi hissedeceğiniz Osmanlı temalı kına geceleri düzenlemenizde yardımcı olabiliriz. Kına tahtı ve altın rengi süslemeler, saray temasını yansıtacak. Dilerseniz daha modern bir kına gecesi düzenleyebilir, hayalinizdeki konsepte hayat verebiliriz.

Ek Hizmetler
Evlilik döneminin son derece tatlı telaşlı ve stresli bir dönem olabileceğinin farkındayız. Bu süreçte düğün koçluğu hizmetimizle size destek oluyoruz. Eskişehir kına gecesi organizasyonu paketlerimizin rüyalarınızdaki kına gecesini yansıtacak şekilde kapsamlı olmalarına dikkat ediyoruz. Bekarlığa veda gecenizi en ince ayrıntılarına kadar birlikte planlıyor, her detayın zevkinize uygun olduğundan emin oluyoruz.

Özetle Eskişehir’de kına organizasyonları arayanlar için Alaçatı By Kınalı Organizasyon’da tecrübeli ekibimizle hazırda bekliyoruz. Gelin adaylarımıza kaliteli ve kapsamlı hizmetimizden yararlanarak sevdikleriyle olağanüstü bir gece geçirme fırsatı sunuyoruz. Bu fırsatı yakalamak için tek yapmanız gereken sayfada yer alan iletişim bilgilerimizi tuşlayarak bize ulaşmak veya yan taraftaki iletişim formunu doldurmak. Gecenizi renklendirmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.