• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mastika Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Mastika Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Mastika Meyhanesi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Mastika Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Mastika Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Mastika Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Mastika Meyhanesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Mastika Meyhanesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Mastika Meyhanesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Mastika Meyhanesi Hakkında

Pazar ve pazartesi hariç her gün canlı müzik hizmeti vererek eğlenceyi seven tüm misafirlerimizi Mastika Meyhanesi Eskişehir’de buluşturuyor. Güler yüzlü bir ekiple birlikte bekarlığa veda kutlamalarınız için eğlenceyi mekanımıza getirdik. Mutfak servise kadar herkes konusunda uzman olmakla birlikte mutluluğunuz için çalışıyor.


Şu zamana kadar birçok misafir ağırladık. Yeri geldi dertleri savurmak için yeri geldi kutlamalara ev sahipliği yapmak için. Ama hep aynı son ile karşılaştık. Mutluluk! Kurulduğumuz günden bu yana misafirlerimizin mutluluğu önceliğimiz oldu. Gelen herkesin memnun kalması için elimizden geleni yaptık. Şimdi de sıra sizde! Bekarlığa veda kutlamanız için beklediğiniz kriterleri sağlayıp eğlenceli bir kutlama sunmak istiyoruz. Öncesinde kararlaştırdığımız programınız sayesinde her şey istediğiniz gibi oluyor. Çünkü ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda bu programı hazırlıyor ve harfiyen uyuyoruz. Özetle, imzaları atmadan önce yapacağınız kutlamanız için detaylı bir hazırlık gerçekleştiriyoruz.


Hijyene dikkat ederek taze ürünler kullanıyoruz. Gelen misafirlerimizin bu konuda da içinin rahat olması bizim için çok önemli. Günler sonra bile olumlu yorumlarla anılmak bizi mutlu ediyor. Bu yüzden ustalarımız ve servis personelimiz bu konuya oldukça dikkat ediyor.


Servis ekibimizden bir iki kişi mutlaka sizin masanızla ilgileniyor. Asla programınızda aksama yaşamanıza izin vermiyor ve ihtiyacınız söz konusu olduğunda da göz hizasında bekliyor. Böylece kusursuz bir parti geçiriyorsunuz. Tek derdiniz eğlenmek ve düğün öncesi üzerinizdeki stresi atmak oluyor!


Eğer bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmak! Böylece telefon ya da mesaj yoluyla dönüş sağlıyoruz. Fiyatlar, hizmet içeriği gibi konularda ayrıntılı konuşuyoruz. Dilerseniz meyhanemizde bir kahve eşliğinde sohbetimize devam ediyoruz. O zaman Mastika imzalı bekarlığa veda partinize hazır mısınız?

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Yenibağlar Mah. İsmet İnönü 1 Cad. No: 102/G

 • Haritadaki Konumu

  Mastika Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.