Nur Moda Evi

E-posta Gönder

Nur Moda Evi Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Nur Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Nur Moda Evi Hakkında

Her gelin adayının en özen göstererek hazırlandığı davetlerin başında biliyoruz ki kına gecesi geliyor. Yaşadığımız toprakların bize kattığı manevi değerlerin sentezlenerek ortaya çıktığı kına gecelerinde, kaftan ve bindallı gibi gelenek ve göreneklerimizi yansıtan kıyafetler ile gelin adaylarımız kusursuz görünüyorlar. Siz de düğün hazırlığı içerisinde bir gelin adayı iseniz ve kına geceniz için kıyafet arayışına çıktı iseniz Nur Moda Evi bindallı ve kaftan modellerini incelemeden geçmeyin deriz.

Kurucumuz Ünzile Öztürk’ün yüksek gustosu ile tasarladığı bindallı ve kına kıyafetleri ile hizmet veren modaevimizde, eminiz ki siz de kendiniz için en uygun kına kıyafetinizi rahatlık ile bulabileceksiniz. Pek çok kumaş türü ve renk üzerine yaptığımız çalışmalarımız ile her gelin adayı; zevkine hitap eden modeli bulabilecek. Klasikleşen bordo ve lacivert bindallı renklerinin yanı sıra mor, pudra ve fuşya gibi pembenin farklı tonları ile çalışıyor, size olabildiğince farklı renk seçenekleri ile hizmet vermeye çalışıyoruz. Kına konseptiniz için mekân süslemesinde seçtiğiniz renk her ne olursa olsun, modellerimi arasından konseptinize uygun renk kına kıyafetlerini illa ki bulabilirsiniz.

Sizi şık bir görünüme kavuşturacak bindallı modellerimizde detaylara büyük önem veriyoruz. Özellik ile yaka ve uç kısımlarda kendin gösteren işlemeler, taş ve boncuk işlemeler ile her biri el emeği özel üretimlerimiz ile size en şık modelleri sunuyoruz. Kıyafetinizin tamamlayıcı aksesuarı olan saç aksesuarınızda da yine yaka ve uç kısımlarda kullandığımız işlemeleri kullanıyoruz. Böylece bütünen sizi kına geceniz için hazırlayabiliyoruz.

Hayallerinizi yansıtan kına geceniz için Nur Moda Evi Eskişehir bindallı ve kına kıyafetlerini incelemek isterseniz 9.30 ve 20.00 saatleri arasında faaliyet gösteren modaevimizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçerek basit bir şekilde randevu oluşturabileceğiniz form hemen sayfanın sağ tarafında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Hoşnudiye Mah. İnönü Cad. No:62 K:2 D:5

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nur Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.