Korseli Gelinlik Modelleri

29.09.2020

Kıvrımlı, ince, orantılı... Vücut hatlarında illüzyon yaratmak istiyorsan korseli gelinlikleri mutlaka denemelisin! Sana fikir vermesi için modaevlerinin en güzel korseli gelinlik modellerini bir araya getirdik ve özelliklerinden bahsettik! Modelleri incele, ilgini çekenler için firmalarla iletişme geç!

Straplez Yaka Korseli Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1422090

Dünyaca ünlü markaların gelinliklerini kiralama imkanı sunan Dcey Bridal'da da korseli gelinlikleri bulabilirsin. Firmanın ürün seçenekleri arasında yer alan straplez yakalı, korseli bu gelinlikle vücudunu olduğundan daha kıvrımlı gösteren bir illüzyon yaratabilirsin.

Firmayla ilgili tüm detaylar için şu yazımıza da bakabilirsin: Dcey Bridal Dünyaca Ünlü Gelinlikleri Ayağınıza Getirsin

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balon Kol Korseli Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1345955

Doğru gelinlik seçimiyle vücudundaki fazlalıkları gizlemen mümkün. Örneğin; Eğer balık etli bir gelinsen Nurcan Ege Wedding Dress'in bu A kesim gelinliği tam senlik! Çünkü bu gelinliğin balon kol tasarımı kollarını, korseli gövdesi belini ve göğüs çevreni ince gösterirken A etek kesimi de basenlerini kamufle etmeye yardımcı olabilir.

Modaevine ilişkin tüm detayları anlattığımız şu yazımız da ilgini çekebilir: Tecrübeli Ellerden Çıkan Modern Gelinlikler İçin: Nurcan Ege Wedding Dress!

Bu gelinliği denemek ister misin?


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Balık Kesim Korseli Gelinlik

Görsel Numarası: D1514547

Balık kesim gibi vücudu saran gelinliklerde de kusursuz bir görünüm için korselerden faydalanılıyor. Pınar Bent de bu tasarımların birbirinden şık örneklerine imza atıyor. Firmanın gösterişli koleksiyonunda yer alan çıkarılabilir etekli, balık kesim elbisesini, dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adayları, kum saati silüetinde bir görünüm için tercih edebilir.

Markaya dair ayrıntılı bilgilere de şurada yer verdik: İddialı Gelinlerin Adresi: Pınar Bent Gelinlik

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Pınar Bent

Pınar Bent

Firmayı İncele

Düşük Kollu Korseli Gelinlik

Görsel Numarası: D1563693

Straplez yaka ve düşük kollu tasarımlarda korse kullanımının yaygın olduğunu söyleyebiliriz. Vücudu sararak gelinliğin kaymasını engelleyen korseler, bu yaka tipine sahip modellere konfor katıyor. Bu tasarımlara örnek olarak Mediha Cambaz'ın düşük kollu A kesim bu gelinliğini gösterebiliriz. Armut vücut tipine sahip gelinlere önerdiğimiz bu model ile hem şık hem de rahat olabilirsin!

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Mediha Cambaz

Mediha Cambaz

Firmayı İncele

Hakim Yakalı Korsajlı Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1567992

Gelinlikte kullanılan işlemeler, bulunduğu bölgeyi olduğundan daha kalın gösterme özelliğine sahiptir. Eğer özellikle üst kısmında ya da tamamında işlemeler kullanılan bir model tercih edip, ince bir görünüm yaratmak istersen korseli bir model tercih etmen uygun olur. Örneğin; Sude Yağmur Modaevi'ne ait, hakim yakalı, tamamı işlemeli bu modele ne dersin?

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?


Dar Kesim Korseli Gelinlik

Görsel Numarası: D1482444

Gelinlik korseleri, sade gelinliklerde de sıklıkla tercih ediliyor. Çünkü özellikle dar kesim sade gelinlikler, vücuttaki fazlalıkları kamufle edecek detaylara sahip olmadığı için, risk yaratabiliyor. meyebiliyor. Bacakların ince, göğüslerin küçük ancak bel bölgen kalınsa Perla Modaevi de en sade tasarımları arasında yer alan korseli, balık kesim bu tasarımı tercih edebilirsin!

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Prenses Kesim Korseli Gelinlik

Görsel Numarası: D1333221

Belden kabararak açılan prenses kesin gelinliklerde olduğundan kilolu görünmek istemiyorsan dikkat etmen gereken, ince bel görünümü sağlamaktır. Derya Çelebi'nin prenses kesim bu gelinliğiyle, söz konusu görünümü yakalayabilirsin. Modaevinin bu hoş tasarımının, tarihi mekan, otel gibi ihtişamlı mekanlarda yapılacak düğünler için uygun olduğunu da belirtelim.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İşlemeli Balık Kesim Korseli Gelinlik

Görsel Numarası: Mgb0326

Atelier Mila da korseli gelinlik bulabileceğin firmalar arasında. Özellikle de balık kesim bir model arıyorsan istediğin iddialı görünümü yaratacak tasarımları markada bulabilirsin. Tamamı işlemeli gövdesinin, vücudunu olduğundan kalın göstermesi riskini, korseli tasarımıyla ortadan kaldıran bu model ile kalın, platform topuklu bir ayakkabı giyerek ince uzun bir görünüm yakalayabilirsin.

Bürde Özkök

Bu gelinliği denemek ister misin?

Atelier Mila

Atelier Mila

Firmayı İncele

Sıradaki Galeriler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlikçi Firmaları

Gelinlikçi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum