Cesur Gelinlikler

Düğün günü tüm bakışları üzerinde toplamak istersen cesur gelinlikleri tercih edebilirsin!

Balık

Model

: Balık

Özellikler

: Modern, Cesur, Zayıf gösteren, Vintage, Boyundan bağlamalı

18.000 TL - 20.000 TL

Tasarım Balık Model 2022

Model

: Tasarım Balık Model 2022

Özellikler

: Cesur, V yaka

8.000 TL - 15.000 TL

CSS 2

Model

: CSS 2

Özellikler

: Modern, Romantik, Cesur, Sade, Straplez

3.000 TL - 7.000 TL

SRM 3

Model

: SRM 3

Özellikler

: Romantik, Cesur, V yaka

1.000 TL - 3.000 TL

Cloe

Model

: Cloe

Özellikler

: Görkemli, Cesur, Düşük omuz

8.500 TL - 15.000 TL

Angel

Model

: Angel

Özellikler

: Cesur, Tarlatansız, İki parça, V yaka

15.000 TL

Glamour Bridal 6

Model

: Glamour Bridal 6

Özellikler

: Romantik, Cesur, İllüzyon yaka

7.000 TL - 10.000 TL

UGB185S21

Model

: UGB185S21

Özellikler

: Modern, Cesur, Spor, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Straplez

5.000 TL - 7.000 TL

MHM 4

Model

: MHM 4

Özellikler

: Vintage, Romantik, Cesur, V yaka

7.500 TL - 10.000 TL

78027

Model

: 78027

Özellikler

: Vintage, Bohem, Romantik, Modern, Helen, Cesur, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Straplez

10.000 TL - 19.000 TL

YSE 7

Model

: YSE 7

Özellikler

: Cesur, Modern, Tek omuz

5.000 TL - 7.000 TL

CSS 6

Model

: CSS 6

Özellikler

: Modern, Romantik, Cesur, U yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Bluebell

Model

: Bluebell

Özellikler

: Modern, Cesur, Uzun gösteren, V yaka

7.500 TL - 10.000 TL

NSC 6

Model

: NSC 6

Özellikler

: Modern, Cesur, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

77061

Model

: 77061

Özellikler

: Sade, Görkemli, Romantik, Modern, Cesur, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

Despina

Model

: Despina

Özellikler

: Romantik, Modern, Cesur, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

SDY 2

Model

: SDY 2

Özellikler

: Bohem, Romantik, Cesur, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

77067

Model

: 77067

Özellikler

: Sade, Görkemli, Klasik, Romantik, Modern, Cesur, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, V yaka

6.000 TL - 8.000 TL

Celine Balık Model Gelinlik

Model

: Celine Balık Model Gelinlik

Özellikler

: Vintage, Bohem, Romantik, Modern, Helen, Cesur, Spor, Tarlatansız, İki parça, Eteği çıkabilen, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Bisiklet yaka

25.000 TL - 26.000 TL

Diantus

Model

: Diantus

Özellikler

: Sade, Romantik, Modern, Cesur, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, V yaka

4.000 TL - 6.000 TL

77065

Model

: 77065

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Modern, Cesur, Tarlatansız, Zayıf gösteren, Uzun gösteren, Bisiklet yaka

5.000 TL - 7.000 TL

1013

Model

: 1013

Özellikler

: Helen, Cesur, V yaka

2.500 TL - 3.500 TL

YSE 14

Model

: YSE 14

Özellikler

: Romantik, Cesur, V yaka

5.000 TL - 7.000 TL

MHM 8

Model

: MHM 8

Özellikler

: Romantik, Cesur, V yaka

7.500 TL - 10.000 TL

Sayfa 1 / 24
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Cesur - Seksi Gelinlik Modelleri Nelerdir?

İddialı gelinler, seksi gelinlikler ile cesaretini ortaya çıkarıyor. Düğün günü feminen detayları olan bir gelinlik ile boy göstermek isteyen gelin adaylarının tercihi seksi gelinlik modelleri oluyor. Peki hangi tasarımları seksi gelinlikler arasında sayabiliriz derseniz, bir kısmı ya da tamamı açık dekolteli gelinlikler ile dekoltesi ince kumaşlarla verilmiş transparan gelinlikleri bu modeller arasında gösterebileceğimizi söyleyelim.

Açık Dekolteli Gelinlik Modelleri

Vücutta en az bir bölgeyi açıkta bırakan dekolteli gelinlikler, seksi bir görünüm için gelin adaylarının tercihi oluyor. Bu modeller, adını, dekoltenin kullanıldığı bölgeden alıyor. En popüler seçeneklerinden kısaca bahsedelim:

Yırtmaçlı Gelinlik Modelleri

Bacak dekolteli gelinlik modellerinden olan yırtmaçlı tasarımlar, düzgün bacaklarını öne çıkarmak isteyen gelin adaylarının tercihi oluyor. Ayrıca balık gelinlik gibi dar kesim tasarımlarla rahatça yürütebilmek için yırtmaç detayları gelinlerin işini kolaylaştırıyor diyebiliriz. İddialı ve gösterişli geliner hem rahatlık hem şıklık arıyorlarsa yırtmaçlı gelinlik modelleri tam onlara göre!

Yakası Açık Gelinlik Modelleri

Göğüs dekolteli gelinlik modelleri arasında, yakası açık tasarımlar da yer alıyor. Derin V, U, kare ya da straplez yakalar gibi dikkatleri büyük ölçüde göğüslere çeken tasarımları bu modeller arasında gösterebiliriz. Özellikle armut vücut tipine sahip gelinler gibi ince gövdeli, küçük göğüslü gelin adayları bu tasarımları tercih edebilir. V Yakalı gelinlikler, cesur tasarımlarıyla otel düğünlerine çok yakışıyor diyebiliriz!

Omzu Açık Gelinlik Modelleri

Dikkatleri düzgün omuzlarına çekmek isteyen gelinler de omuzlarını açıkta bırakan tasarımlara yöneliyor. Düşük kollu ve düşük askılı gelinlikleri bu modeller arasında sayabiliriz. Omuz dekoltesinden rol çalmaması için bu yaka tipleri ile toplu gelin saçı modellerini tercih etmekte de fayda var. Straplez yaka gelinlikler daha iddialı gelinlerin tercihiyken, düşük omuz gelinlikler daha romantik tasarımlar arayanların tercihi olabilir.

Göbeği Açık Gelinlik Modelleri

İnce belini öne çıkarmak isteyen, belinin olduğundan daha kıvrımlı görünmesini sağlayacak illüzyona ihtiyaç duyan gelinler göbeği açık tasarımlara yöneliyor. Bu modellerin en trend seçenekleri arasında iki parça gelinlikleri gösterebiliriz. İki parça gelinlikler bohem gelinlere ve kır düğünlerine de çok yakışıyor. Salaş modelleri ile meşakatsiz şıklığın anahtarı diyebileceğimiz göbeği açık gelinlikler, kır düğünü düşünenlere tavsiyemiz!

Sırtı Açık Gelinlik Modelleri

Sırt dekolteli gelinlik modellerini ince bir bele, şekilli bir sırta ve pürüzsüz bir tene sahip gelin adayları rahatlıkla giyebilir. En sık tercih edilen gelinlik dekoltelerinden olan sırt dekoltesinin her tarz ve kesimde gelinliklerde kullanıldığını söylemek mümkün. Armut vücut tipindeki gelinlere sırt dekolteli prenses gelinlikleri, kum saati vücut tipine sahiplere ise sırt dekolteli balık modellerini öneriyoruz.

Transparan gelinlikler denildiğinde akla ilk olarak illüzyon yakalar ve hayal tül detayları geliyor. Transparan gelinlikler hem gizemli hem de seksi gözükmek isteyen gelinler için birebir. Bu gelinliler de gizli seksapele sahip tasarımlar arasında yer alıyor. Açık dekolteli gelinliklerden farklı olarak dikkat çektiği bölgeyi açık bırakmıyor, ince bir kumaşla vurguluyor. En popüler seçenekleri de şöyle:

Beli Transparan Gelinlik Modelleri

Bel bölgesinin tamamı ya da bir kısmında iç gösteren ince kumaşların kullanıldığı gelinlik modelleri beli transparan gelinlik olarak adlandırılıyor. Bel bölgenizin olduğundan daha ince görünmesini istiyorsanız, bu bölgede işlemesiz tül, şifon, hayal tül gibi kumaşların kullanıldığı tasarımları tercih edebilirsiniz. Çok ince belli gelin adayları ise bu bölgesinde işlemeli hayal tül gelinliklerle belini daha kalın göstererek orantılı bir görünüm yakalayabilir.

Üstü Transparan Gelinlik Modelleri

Gövdesi yani üstü transparan gelinlik modelleri, yaz gelinleri için hem rahat hem de şık seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Üst kısmı ince, küçük göğüslü gelinler bu tasarımı rahatlıkla giyebilir. Özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları, A kesim üstü transparan gelinlik modellerini ince gövdelerini öne çıkarmak için tercih edebilir.

İllüzyon Yakalı Gelinlik Modelleri

Hayal tül üzerine işlenmiş desenler, gelinliğini vücudunun bir parçası gibi gösteriyor. “Dövme etkisi” denilen bu tasarımlar ünlü tasarımcıların en yeni koleksiyonlarında sıkça karşımıza çıkıyor. Ayrıca straplez gelinliklerin kaymasından endişe eden gelin adayları da üst kısmı hayal tülle tamamlanan illüzyon straplez gelinliklerle düğün boyu rahatça hareket edebilir.

Göbeği Transparan Gelinlik Modelleri

Göbek kısmı transparan gelinlik modelleri, göğüs altından başlayarak etek başlangıcına kadar transparan kumaşın kullanıldığı tasarımlardır diyebiliriz. Hem seksi hem de kıvrımlı bir görünüm için tercih edilen bu modeller, gelinliğe korsajlıymış bir görüntü vermek için de sıklıkla kullanılıyor. Bu tasarımları beli ince, göbek bölgesinde fazlalıkları olmayan gelin adaylarına önerdiğimizi de ekleyelim.

Transparan Kollu Gelinlik Modelleri

Kolları transparan gelinlik modellerinin de sade ve işlemeli seçenekleri bulunuyor. Transparan kollar, proporsuyonuzla oynamanın en kolay yollarından biridir. Örneğin, ince kollu gelin adayları, kolları işlemeli hayal tülden gelinlik modelleriyle daha kalın bir kol görünümü yakalayabilir. Kalın kollu gelin adayları da sade tül kollu gelinliklerle bu bölgedeki fazlalıklarını kamufle edebilir.

En Seksi Gelinlikler: Şeffaf Gelinlik Modelleri

Düğün günü iddialı fiziğini konuşturmak ve tüm bakışları üzerine çekmek isteyen gelin adaylar tamamı transparan gelinlikleri tercih ediyor. En seksi gelinlik modelleri arasında sayabileceğimiz bu tasarımlar genellikle işlemeli tül, şifon gibi kumaşlardan tasarlanıyor. Eğer tamamı şeffaf gelinlik modelleri sizin için fazla açıksa gelinlik firmanıza, gelinliğin istediğiniz bir kısmına astar diktirebileceğinizi de eklemeden geçmeyelim.

Cesur gelinlik modellerine ilişkin tarz, kol kesimi, etek kesimi gibi detaylara yer verdik. Sırada iddialı tarzınızı yansıtabileceğiniz gelinliği bulmak var. Siz de size ve tarzınıza en uygun cesur gelinliği seçebilirsiniz! Bunun için bulunduğunuz sayfada yer alan birbirinden şık cesur gelinlik modellerini inceleyebilir, ilginizi çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebilirsiniz.