Novia Wedding

E-posta Gönder

 • İzmit, Kocaeli.

Novia Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Novia Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Novia Wedding Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Novia Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Novia Wedding Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. O çok özel düğün gününüz için düğün mekanınızdan düğün fotoğrafçınıza kadar her detay hazır. Peki gelinliğiniz? Henüz düğün gününüz için hayallerinizi süsleyen gelinliği bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü size iyi bir haberimiz var! Novia Gelinlik İzmit gerek fark yaratan tasarımları gerek kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için hazır.

Alanında uzman modacılarımızla kusursuzu isteyen müstakbel gelinlere aradıkları hizmeti fazlasıyla sunuyoruz. Sürekli gelişen gelinlik modasına iyi bir şekilde adapte olmak için düzenli olarak fuarlara katılıyor ve son trendleri yakından takip ediyoruz. Uzman modacılarımızla öğrendiklerimizi gelinliklerimizde başarılı bir şekilde uygulayarak size son moda gelinlikler sunuyoruz.

Yenilikçi bir bakış açısıyla içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz özgün tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. En cesur ve sıra dışı çizgileri gelinliklerimizde ustalıkla kullanarak fark yaratan tasarımlarımızı değerli müstakbel gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeşit çeşit gelinlik modellerimizle de bizi tercih eden her gelini mağazamızdan hayallerindeki gelinlikler birlikte mutlu uğurluyoruz.

Dilerseniz kişiye özel dikim hizmeti de sunuyoruz. Böylece her detayıyla sizi anlatan, tamamen sizin için hazırlanmış bir gelinliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz bir modeli sizin için aynen hazırlayabileceğimiz gibi tamamen size özel bir tasarım da yapabiliyoruz.

Düğün gününüzde mutluluğunuzu taçlandıracak gelin tacınızı da mağazamızda bulabiliyorsunuz. Her gelinlik modeline ve her özel güne uygun taçlarımız bulunuyor.

Ayrıca mağazamızdan hayallerinizdeki gelinliğin yanında çeşit çeşit kaftan, bindallı ve nişanlık modellerini de bulabiliyorsunuz. Tüm elbise çeşitlerimizde özel dikim hizmeti de sunuyoruz.

Siz de kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde kusursuz bir tasarımla kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmek istiyorsanız; sayfanın yanındaki formu doldurarak Novia Wedding Dress hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karabaş, Hürriyet Cd. 135 41040, 41200 İzmit/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.