Novia Wedding

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

İzmit, Kocaeli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Miry May Bridal
50 1 11

İzmit

Miry May Bridal

1 haftadan az
Kiralama
Alev Şenol Dikim Evi
20 15

Başiskele

Alev Şenol Dikim Evi

2 hafta
Özel Dikim
Sultan Gelinlik
29

Gebze

Sultan Gelinlik

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. O çok özel düğün gününüz için düğün mekanınızdan düğün fotoğrafçınıza kadar her detay hazır. Peki gelinliğiniz? Henüz düğün gününüz için hayallerinizi süsleyen gelinliği bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü size iyi bir haberimiz var! Novia Gelinlik İzmit gerek fark yaratan tasarımları gerek kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için hazır.

Alanında uzman modacılarımızla kusursuzu isteyen müstakbel gelinlere aradıkları hizmeti fazlasıyla sunuyoruz. Sürekli gelişen gelinlik modasına iyi bir şekilde adapte olmak için düzenli olarak fuarlara katılıyor ve son trendleri yakından takip ediyoruz. Uzman modacılarımızla öğrendiklerimizi gelinliklerimizde başarılı bir şekilde uygulayarak size son moda gelinlikler sunuyoruz.

Yenilikçi bir bakış açısıyla içinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz özgün tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. En cesur ve sıra dışı çizgileri gelinliklerimizde ustalıkla kullanarak fark yaratan tasarımlarımızı değerli müstakbel gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeşit çeşit gelinlik modellerimizle de bizi tercih eden her gelini mağazamızdan hayallerindeki gelinlikler birlikte mutlu uğurluyoruz.

Dilerseniz kişiye özel dikim hizmeti de sunuyoruz. Böylece her detayıyla sizi anlatan, tamamen sizin için hazırlanmış bir gelinliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. İstediğiniz bir modeli sizin için aynen hazırlayabileceğimiz gibi tamamen size özel bir tasarım da yapabiliyoruz.

Düğün gününüzde mutluluğunuzu taçlandıracak gelin tacınızı da mağazamızda bulabiliyorsunuz. Her gelinlik modeline ve her özel güne uygun taçlarımız bulunuyor.

Ayrıca mağazamızdan hayallerinizdeki gelinliğin yanında çeşit çeşit kaftan, bindallı ve nişanlık modellerini de bulabiliyorsunuz. Tüm elbise çeşitlerimizde özel dikim hizmeti de sunuyoruz.

Siz de kendi masalınızın başrolü olacağınız düğün gününüzde kusursuz bir tasarımla kendinizi adeta bir peri kızı gibi hissetmek istiyorsanız; sayfanın yanındaki formu doldurarak Novia Wedding Dress hakkında daha fazlasını öğrenebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karabaş, Hürriyet Cd. 135 41040, 41200 İzmit/KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!