Zera Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Kocaeli

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Sevda Gelinlik
55

Gebze

Sevda Gelinlik

Gebze’de detaylarda gizlenen şıklık için gelinlik arayışı içerisindeyseniz,...

Desire Gelinlik
12

Gebze

Desire Gelinlik

1994 yılından beri özel tasarım gelinlik modellerimizle adımızdan söz ettir...

Miss Sudem Gelinlik
7

İzmit

Miss Sudem Gelinlik

En özel gününüz için en güzel gelinlik modelleri Miss Sudem Gelinlikte......

Hakkında

Bir düğün gecesinin en önemli ayrıntısı gelinliktir. Gecenin meleği, masumu ve en güzeli olacak gelin hanım göz kamaştırmak ister. Damat, düğün ailesi, akraba ve dostlarının gözleri de en çok gelinliğin üzerindedir. Gelinlik en çok beğenilen, en unutulmayan ve en çok konuşulan olmalıdır. Bu nedenle gelinliğin dikileceği, bu konuda birlikte çalışılacak ekip de özenle seçilmelidir. Gelinlik dikiminde uzman ve tecrübeli bir firma var Sakarya’da : Zera Moda. uzun zamandır gelinlerin yüzünü güldürerek mutlu olan profesyonel bir ekiple çalışan firma yetkilileri sundukları zengin tasarım yelpazesi ile ünlü. Çok farklı malzemelerle değişik modeller yaratabilmekte ve isteğe bağlı özel tasarımlarda çalışan kadro gelinlik üzerine çalışmanın sabırla, duayla ve sevgiyle olması gerektiğini söylüyor.

İletişim

Fatos Cerkez

  • Adres: Merkez: Fethiye cd. Patır İşhanı K:1 D:1 İzmit / Kocaeli Şube : Ömerağa mh. Alemdar cd. No:27 K:1 İzmit /KocaeliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.