Cansu Tasçı Couture

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

İzmit, Kocaeli

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi, Duvak

Önerilen Firmalar

Miry May Bridal
18 1 10

İzmit

Miry May Bridal

1 haftadan az
Kiralama
Hülya Kılıçoğlu Wedding
25 2

İzmit

Hülya Kılıçoğlu Wedding

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün gününde göz kamaştıran gelinliklerimizden biri de siz olmak istiyorsanız; Cansu Tasçı Couture olarak yanınızda olmayı çok istediğimizi söylemek isteriz. Kocaeli başta olmak üzere; Sakarya, Bursa ve Yalova’daki gelin adaylarının ihtiyaçlarına yaratıcı çözümler bulan ekibimiz, hayallerinizdeki gelinliğe sahip olmanızı sağlıyor. Hem de kısa bir sürece oldukça avantajlı fiyatlar eşliğinde...

A kesim, bohem, modern veya klasik model gelinlikleri bulabileceğiniz mağazamızda içinize sinen gelinlikleri hemen deneyebiliyorsunuz. Sürecin başından sonuna kadar sizinle ilgilenen ekibimiz tecrübelerini kullanarak size doğru yönlendirmeler yapmayı da ihmal etmiyor. Gerek çizim gerekse dikim konusunda aldığımız eğitimler sayesinde profesyonel hizmetler sunuyoruz gelin adaylarımıza. Özel dikim çalışmalarında modeli belirledikten sonra kalıp çalışmalarına başlıyor, bu sırada sizi bol bol provalara davet ediyoruz çünkü her aşamaya dahil olmanızı istiyoruz. Gelin adaylarımızla her anlamda güzel bir süreç geçirmek için iletişimi asla kesmiyor, provalarda içlerine sinmeyen bir nokta olduğunda hemen değişikliğe gidebiliyoruz. Gelinliğin dikim süresi ve teslim süresi modele göre değişiklik gösteriyor. Fakat genellikle 1 ila 3 provada gelinliğiniz hazır hale geliyor.

Sadece gelinlik tasarlamakla kalmıyor, özel günlerinizde şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacak abiye ve nişanlık tasarımları da yapıyoruz. En sevdiğiniz renkleri ve son dönemlerin trend modellerini bulabileceğiniz mağazamızda gelinliğinizin tamamlayıcısı olan duvak ve gelin buketini de temin edebiliyorsunuz. Şimdiye kadar birçok gelin adayının hayallerini gerçeğe dönüştürmüş bir ekip olarak, sizin de yanınızda olmak, heyecanınızı paylaşmak ve düşlediğiniz gelinliği en güzel şekilde tasarlamak istiyoruz. Eğer siz de gelinliğinizi alacağınız firmayı hala bulamadıysanız, bizimle görüşmeden kararınızı vermeyin! Kocaeli gelinlik firmamızla hemen iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bilgileri kullanarak randevu oluşturabilirsiniz. Tercih edilen olmak dileğiyle...

İletişim

Cansu Taşçı Gülsün

  • Adres: Merkez / Kocaeli

Cansu Tasçı Couture Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.