Naime Gelinlik

E-posta Gönder

Naime Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Naime Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Naime Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Naime Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Naime Gelinlik Hakkında

İster kişiye özel dikim isterseniz de hazır bir modellerimizle hayal ettiğiniz gibi bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Naime Gelinlik İzmit’te siz de şıklığınızla göz kamaştırabilirsiniz.

Yaşamınızda unutmak istemeyeceğiniz tüm özel gün ve kutlamalarda size hizmet veriyoruz. Modern ve şık görünmenizin yanı sıra her şeyin içinize sinmesini istiyoruz. Dilediğiniz kıyafete sahip olmak Naime Gelinlik ile çok kolay. Modaya uygun birbirinden güzel tasarımlarımızla bölgemizin en dikkat çeken modaevlerinden biriyiz. Her zevke hitap etmeye çalışıyoruz. Ürün çeşitliliğimiz oldukça bol. İstediğiniz gelinliği bizim modaevimiz içerisinde kısa sürede bulacağınıza eminiz.

Alanında uzman bir kadroyla birlikte uzun yıllardır çalışıyoruz. İşimizi her daim severek yapıyoruz. Bizim için kadınların beklentilerini eksiksiz olarak karşılayabilmek çok önemli. İşimize de değer verdiğimiz için dünyada öne çıkan tüm gelinlik modellerini yakından takip ediyoruz. Sizinle yapacağımız ön görüşme esnasında önceliği sizin isteklerinize veriyoruz. Önce hazır modellerimize göz atmanızı istiyoruz. İçlerinden dikkatinizi çeken olursa hemen deneyebilirsiniz. Tadilat gerekirse ölçü adına kolayca hallediyoruz.

Özel dikim bir hizmet almak isterseniz nasıl bir gelinlik istediğinizi bize anlatmalısınız. Tabii ki hazır model seçimine göre daha uzun bir hazırlık süreci gerekiyor. Hazır modelleri genellikle zamandan kazanmak isteyen gelinlerimiz tercih ediyor. Özel dikimlerde ise önce ölçülerinizi alıyoruz, istediğiniz modelin tasarımını kağıt üzerine çiziyoruz. Gelinlik tasarımında kullanılacak kumaşları ve aksesuarları sizinle birlikte belirliyoruz. Provalarla gelinliğinizin dikimine başlıyoruz. Tabii ki aşama aşama hazırlanan gelinliğinizin bitimi sizin için de oldukça keyifli bir anı oluyor.

Siz de Kocaeli gelinlikçileri arasında yer aldığımız markamızın şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Bunun için sayfada bulunan irtibat kanallarını kullanabilir, kolayca ücretsiz randevu talebi oluşturabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karabaş Mahallesi Cumhuriyet Cd. No174 D:1 İzmit/Kocaeli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Naime Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.