Gelinlik Kocaeli

Henna Gelinlik / Kocaeli

  • Min. Fiyat
    30.000-40.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Henna Gelinlik / Kocaeli Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
30.000-40.000 TL

Henna Gelinlik / Kocaeli Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Henna Gelinlik / Kocaeli Sıkça Sorulan Sorular

Henna Gelinlik / Kocaeli gelinlik fiyatları ne kadar?

Henna Gelinlik / Kocaeli gelinlik fiyatları 30.000-40.000 TL aralığından başlamaktadır.

Henna Gelinlik / Kocaeli ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Müşterinin isteğine bağlı tarz yapılmaktadır."

Henna Gelinlik / Kocaeli gelinlik teslim süresi ne kadar?

Henna Gelinlik / Kocaeli gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.

Henna Gelinlik / Kocaeli kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Henna Gelinlik / Kocaeli 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Henna Gelinlik / Kocaeli aksesuar sağlıyor mu?

Henna Gelinlik / Kocaeli, eldiven, bolero, duvak, gecelik / sabahlık aksesuarlarını sağlamaktadır.

Henna Gelinlik / Kocaeli düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Henna Gelinlik / Kocaeli düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Henna Gelinlik / Kocaeli pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Henna Gelinlik / Kocaeli pazar günü hizmet veriyor.

Henna Gelinlik / Kocaeli Hakkında

Henna Gelinlik, Türkiye genelinde yayılan mağazaları ve satış noktalarıyla, kaliteli duruşunu sürdürerek gelişmenin sürekliliğine inanıyor. Kocaeli gelinlikçiler sektöründe öncü marka kimliğini kazanmış olan mağaza, ürün, hizmet, güven, ve kalite çemberine verdiği önemle öne çıkıyor. Firmanın başarısı, kullanılan hammaddelerin kalitesine ve ürünlerin işçiliğine gösterilen özel özenin sonucu. Marka, gelin adaylarına güvenilir alışveriş deneyimleri sunarak, özel anların unutulmaz olmasına katkıda bulunuyor.

Deneyim

Firma, her alanda kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, teknolojinin sunduğu imkanları başarılı şekilde iş süreçlerine entegre ediyor. Gelinlik alacaklara sunduğu deneyimi ön planda tutarak, alışverişin sadece ürün elde etmekle değil aynı zamanda özel deneyimler yaşamakla eşdeğer olduğuna inanıyor. Modern teknolojilerle donatılmış mağaza içinde müşterilere konforlu ve etkileşimli bir alışveriş atmosferi yaratılıyor.

Profesyonel ve deneyimli ekibi, gelin adaylarına ürünler hakkında detaylı bilgi sağlamak, kişiselleştirilmiş öneriler sunmak ve her bir aşamada yardımcı olmak için hazır bulunuyor. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla, hem ürün kalitesine hem de alışveriş deneyimine odaklanan firma, dinamik bir büyüme sürecini sürdürüyor ve gelinlik alacaklara yüksek kalitede bir hizmet veriyor.

Hizmetler

Henna, gelinlik sektöründe benzersiz hizmet anlayışıyla öne çıkan konsept mağazaları, deneyimli satış temsilcileri ve idari kadrosuyla müşteri memnuniyetini merkeze alarak yenilik ve değişimleri yakından takip ediyor. Firma, yurt içi ve yurt dışındaki fuar ve organizasyonlara aktif katılımlar gerçekleştirerek, sektördeki güncel trendleri, tasarımları ve müşteri beklentilerini yakından izleyerek büyüme ivmesini arttırıyor.

Ek olarak eldiven, bolero, duvak, gecelik, sabahlık gibi aksesuarlarla gelin adaylarına geniş ürün yelpazesi hazırlıyor. Gelinlerinin özel günlerinde rüya gibi gelinlik deneyimleri yaşamalarını sağlamak için detayları özenle planlayarak kişiselleştirilmiş hizmetler veriyor. Eldivenin zarif dokunuşundan, boleronun şıklığına; duvağın romantik atmosferinden, gecelik,sabahlığın zarafetine kadar her aksesuar, müşterinin isteğine bağlı olarak tasarlanıyor.

Tasarım / Tarz

Şık detaylar, zarif dantel işlemeler, özel kesimler ve sofistike dokunuşlar, Henna'nın tasarımlarını diğerlerinden ayıran özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Her zevke ve vücut tipine uygun modelleriyle Kocaeli gelinlik mağazaları arasında öne çıkıyor, kişisel tarzlarına önem vererek özel isteklere uygun tasarımlar yapıyorlar. Minimalizmin zarafetini, romantizmin dokunuşunu ve modern tarzın güncelliğini bir araya getirerek benzersiz gelinlik seçenekleri hazırlıyorlar.

Henna Gelinlik, yenilikçi yaklaşımı, dünya moda trendlerini yakından takip eden tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile gelinlik seçimini sanat eserine dönüştürüyor. Kaliteli hizmeti, özel tasarımları ve unutulmaz anılarınızda yanınızda olma kararlılığıyla mağaza gelinlik konusunda en iyisini ortaya koyuyor. İletişime geçerek bilgi alabilir, “Ücretsiz Teklif Al” formundan İzmit Kocaeli gelinlik fiyatları hakkında bilgilenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Karabaş Mah. Cumhuriyet Cad. Menekşe Apt. No:172/3 (İzmit 1 Şube), Kemalpaşa Mah. Hürriyet Cad. No:43 (İzmit 2 Şube)

  • Haritadaki Konumu

    Henna Gelinlik / Kocaeli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.