Gül Gelinlik & Moda Evi

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gül Gelinlik & Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gül Gelinlik & Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gül Gelinlik & Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gül Gelinlik & Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Gül Gelinlik & Moda Evi Hakkında

Düğününüzde sizi, hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmak için, Gül Gelinlik Modaevi Esenyurt ailesi olarak, elimizden geleni yapıyoruz. Bu özel gününüzde heyecanınızı paylaşmaktan ve güzel hislerinize ortak olmaktan büyük keyif alıyoruz. Siz değerli gelinlerimiz için mağazamızda bin bir çeşit gelinlik bulunuyor. A kesimde prenses modele, vintage tarzdan klasik kesimlere kadar pek çok seçeneği bir arada bulabileceğiniz mağazamızda, size en iyi hizmeti verebilmek için, deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz.

Gelinliğinizi seçmek için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. En özel gününüzde kusursuz görünmeniz için, hayallerinizi dinliyoruz ve buna uygun olarak sizden, birkaç gelinlik denemenizi rica ediyoruz. Tarzınızı en çok yansıtacak gelinlikleri denedikten sonra, eğer düşlediğiniz gelinliği bulduğunuzu düşünüyorsanız, amacımıza ulaşmışız demektir. Hemen vücut ölçülerinize göre tadilat yaptırıyoruz ve bu gelinliği size, en kısa sürede teslim ediyoruz.

Özel dikim bir gelinlik tercih etmek istiyorsanız, sizin için özel olarak bir taslak hazırlıyoruz. Bu taslak üzerinde, değiştirmek veya eklemek istediğiniz herhangi bir şey olursa, hemen yapabiliriz. Alanında oldukça deneyimli dikiş ekibimiz sizin için, kaliteli kumaşlardan oluşan gelinliğinizi, kusursuz bir şekilde dikiyor. Bu eşsiz gelinliği size, en geç üç prova sonunda teslim ediyoruz.

Mağazamızda gelinlik modellerinin yanı sıra; kına kaftanları, nişan elbiseleri ve abiyeler de bulunuyor. Sadece düğününüzde değil, tüm özel günlerinizde ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanabilir, hayallerinizdeki elbiseyi mağazamızda bulabilirsiniz!

Siz değerli misafirlerimiz için sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüzde sizi, hayalinizdeki gelinliğe kavuşturmamızı isterseniz; Gül Gelinlik Modaevi telefon numarasını öğrenmek için, bizimle iletişime geçin! Yapmanız gereken tek şey, sayfanın hemen yan tarafındaki fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmak! Bu mutlu gününüzde bir payımızın olması için, sabırsızlıkla bize ulaşmanızı bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İncirtepe Mah Kemal Paşa Cad. No: 8 Kat:2 Esenyurt / İSTANBUL

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.