Aygün Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak, Eldiven, Kuşak, Bolero

Önerilen Firmalar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik
25 4

Bağcılar

Gülnaz Yıldırım Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Sibel Arıcı Wedding Home
25 1

Fatih

Sibel Arıcı Wedding Home

4 hafta
Özel Dikim
Gelinlik Gülse Moda
124 3

Küçükçekmece

Gelinlik Gülse Moda

3 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Esenyurt’ta yer alan gelinlik mağazamızda İstanbul’un her köşesinden gelinlerimizin tercihi oluyoruz. Aygün Gelinlik ve Modaevi’nde yıllardır hem kendi hayallerimiz hem de gelinlerimizin hayalleri için çalışıyoruz. Bu yüzden her sezon yepyeni bir kreasyon için hazırlıklara başlıyor, kaliteli kumaşlar ve hassas işçilikle birbirinden özel modelleri tasarlıyoruz. Modellerimizi dikkat çekici ve özel kılan dokunuşları kimi zaman işlemelerle yapıyor kimi zaman da farklı kesim ve konseptlerle göz kamaştırıcı detaylara yer veriyoruz.

Dilerseniz, mağazamızda randevu ve tasarım sürecinin nasıl geçtiğinden de söz edelim. Gelinliğinizi tasarlamaya başlamadan önce sizi tanımayı ve istediğiniz tarz ile kesimi keşfetmeyi tercih ediyoruz. En güzel modelin size en çok yakışan olduğunu biliyor, bu sebeple hazır modellerimiz arasından deneme yapmanızı tavsiye ediyoruz. İstediğiniz modeli bulana kadar denemeye devam edebileceğiniz pek çok özel modelimiz var. Belki de aradığınız gelinliği hazır modellerimiz arasından bulabileceksiniz.

Ancak tercihiniz özel dikim bir gelinlikse, kumaş seçimleriyle hazırlıklara başlıyoruz. Kumaş, güpür, dantel, taş, boncuk veya incileri model özelinde seçiyoruz. Çünkü bir modeli en iyi gösteren kumaşı keşfetmek de tasarım kadar önemlidir. Esenyurt gelinlik modaevleri arasında yer alan Aygün markasının kalitesiyle tarzını bir arada bulabileceğiniz çalışmalarımızda ilk adımsa; vücut ölçülerinize göre kalıp çıkarmak oluyor. Çıkardığımız kalıplar uzman terzilerimizin ellerinde tasarımcılarımız tarafından çizilen gelinliklere dönüşüyor, en küçük bir potluk veya işçilik hatası olmaması için süreci provalarla yürütüyoruz. Duvak ve gelinliğinizle şıklığınızı tamamlayan aksesuarlarınızı da tasarlayabildiğimizi söylemeden geçmeyelim.

Siz de Aygün Gelinlik Esenyurt mağazamızı ziyaret etmek için bir an önce randevu almalısınız! Bunun için randevu formu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Gelinlik tasarımı yaptığımız mağazamızda birbirinden şık ve değerli abiyeler ile kaftanlar tasarladığımızı da bilmenizi isteriz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Doğan Araslı Bulvarı No: 150 Han Plus İş Merkezi Kat: 2 Esenyurt/ İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.