Ecem Kuaför ve Moda Evi

E-posta Gönder

Ecem Kuaför ve Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ecem Kuaför ve Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Ecem Kuaför ve Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Ecem Kuaför ve Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin buketi

Ecem Kuaför ve Moda Evi Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşırken İstanbul’da en güzel gelinliklere en uygun fiyatlarla ulaşabileceğiniz bir gelinlikçi arıyorsanız doğru sayfadasınız!

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştireceğiniz gecede konuklarınızın karşısına ilk çıktığınız anda gelin yolunda yürürken tüm konuklarınızı hayran bırakacak bir gelinlik için Ecem Kuaför ve Moda Evi’ne davetlisiniz. Esenyurt gelinlik firmaları arasında bizi ön plana çıkaran şey hem kuaför hem de gelinlikçi olarak hizmet vermemizden kaynaklanan çok yönlülüğümüz. Düğün tarihinizde ve öncesinde pek çok farklı planı aynı anda yapmanızdan kaynaklı olarak bir koşuşturma içinde oluyorsunuz. Bu koşuşturma sırasında gelinliğinizi ve gelin saçı ve makyajınızı tek bir çatı altında yaptırmak sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Güler yüzlü ekibimiz ise tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşıladığı gibi aynı zamanda kendinizi rahat hissetmenize de yardımcı oluyor.

Gelinliğinizi belirlerken geniş ürün yelpazemiz arasından en çok hoşunuza giden modeli tercih edebilirsiniz. Bu modeller arasında karar verirken zorlanmanız durumunda yıllardan beri gelinlere yardımcı olma tecrübemiz sayesinde size de yol gösterebiliriz. Gelinliğinizi yaparken en kaliteli kumaş, tül ve dantelleri kullanıyoruz. Ekibimiz titiz bir şekilde çalışıyor ve vücut ölçülerinizi aldıktan sonra size en uygun kalıpları çıkartıyor. Bu sayede görünümünden hoşlandığınız gelinliğiniz vücudunuza da tam oturuyor. Böylece gelinliği en güzel şekilde taşıyabiliyorsunuz. Gelinliğiniz 1 ila 3 provada teslime hazır oluyor. Gelinliğinizi teslim aldıktan sonra bu güzel gelinliğe eşlik edecek gelin saçı ve makyajınızı da Ecem Kuaför ve Moda Evi’nde yaptırabilirsiniz.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız mutlu gecenizde giyeceğiniz gelinliğe Ecem Kuaför ve Moda Evi kalitesi ile ulaşmak ve Esenyurt gelinlik fiyatları arasında en uygun olanları öğrenmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Fatih mahallesi Urfalılar caddesi No 21 Esenyurt, İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ecem Kuaför ve Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.