Güler Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenyurt, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Merve Perk Gelinlik
18 1

Fatih

Merve Perk Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Derya Modaevi
41 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün tarihinizde en güzel görünüme kavuşmanız için kendinize en uygun gelinliği tercih etmeniz gerekiyor. En güzel gelinliklere en uygun fiyatlarla kavuşmak istiyorsanız Güler Moda Evine davetlisiniz!

Güler Moda Evi olarak yıllardan beri gelin adaylarının tatlı telaşlarını paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Düğün öncesinde gelin adaylarının üzerinde en çok düşündükleri konulardan biri olan gelinlik tercihinde sahip olduğumuz tecrübe ile size yardımcı olabiliriz. Güler Moda Evi İstanbul’da en önem verdiğimiz konulardan biri de kendinizi rahat hissetmeniz. Bu rahatlığı sağlayabilmek adına güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekip kurduk. Bu ekip gelinliğiniz ile ilgili olmasa da tüm istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getiriyor. Böylece siz de en önemli kararınızı verirken başka şeyleri düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Güler Moda Evi’nde gelin adaylarına en uygun gelinlik modelini bulmak için bazı detaylara önem veriyoruz. Bu detaylardan en önemlisi sizin istekleriniz. Bir gelinlik üzerinize tam uyabilir ancak siz bu gelinliği beğenmediyseniz sizin için doğru gelinlik olma ihtimali olmuyor. Bu nedenle isteklerinize en çok uyan gelinliği bulmak adına size yardımcı oluyoruz. Elbette gelinliğinizin üzerinize uygun olması da oldukça önemli. Bu sebeple de ölçülerinizi doğru bir şekilde alıyoruz ve becerikli terzilerimiz size en uygun kalıbı çıkarıyor. İstanbul gelinlik firmaları arasında bizi iyi bir konuma getiren özelliklerden biri de size sadece gelinlik konusunda değil fotoğraf çekimi ve kına gecesi kaftanı konusunda da hizmet vermemiz.

Düğününüz öncesinde sizi en güzel gösterecek gelinliği bulmak için Güler Moda Evi’ni tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Böylece en uygun fiyat tekliflerimizi alma fırsatını yakalayabilirsiniz.

İletişim

Güler Hanım

  • Adres: Esenyurt/İstanbul

Güler Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!