Fatoş Kuaför ve Gelinlik

E-posta Gönder

 • Esenyurt, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Fatoş Kuaför ve Gelinlik Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o beyaz gelinliği giyeceğiniz gün yaklaşıyor. O çok özel gün geldiğinde gelinliğinizin tam da hayalini kurduğunuz gelinlik olmasını istiyorsanız sizi Fatoş Gelinlik’e davet ediyoruz.

Biz alanında uzman modacılarımızla ve moda aşkımızla size her zaman en kaliteli gelinlikleri sunmak için çalışıyoruz. Bunun için gelinliklerimizin her birinde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanmaya özen gösteriyoruz.

Birbirinden güzel hazır modellerimiz arasından bir seçim yapmak isterseniz öncelikle eski kreasyonlarımızı inceleyip fikir sahibi olabilirsiniz. Zaten gelinlik modellerimizi gördüğünüzde kusursuz tasarımlarımızı ve kalite farkımızı hemen anlayacağınızdan eminiz. Hazır modellerimizde kusursuz bir el işçiliğiyle hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Bunun için profesyonel ekibimizle her bir dikişten işlemeye kadar gelinliklerinizi titizlikle hazırlıyoruz. Bu sayede gelinliklerimizin her birinin üzerinizde tam olmasını sağlıyoruz.

Her gelini mutlu edecek çeşit çeşit gelinliklerle hizmet veriyoruz. Özel ölçü kalıplarımız sayesinde her vücut tipine uygun gelinlik hazırlayabiliyoruz. Tarzınız, düğün mekanınız, vücut yapınız ne olursa olsun mağazamızdan hayallerinizdeki gelinlikle ayrılmanızı sağlıyoruz. Prenses model, tesettür model, balık model gibi her çeşit gelinliğin en güzel örnekleriyle hizmet veriyoruz.

Düğün gününüzde bir bütün olarak kusursuz bir güzelliğe sahip olmanız için kuaför hizmeti de sunuyoruz. Profesyonel gelin saçı ve makyajı hizmetlerimizle düğün gününüzde ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olmanızı sağlıyoruz. Tüm bunlara ek olarak profesyonel ekibimizle türban tasarım hizmeti de sunuyoruz. Fatoş Kuaför ve Gelinlik olarak sizi hem hayalinizdeki gelinliğe kavuşturuyor, hem de muhteşem güzelliğinizi ortaya çıkarıyoruz.

Siz de düğün gününüzde göz alıcı bir güzelliğe sahip olmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Fatoş Gelinlik ve Kuaför Esenyurt gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İnönü Mahallesi 355.Sokak No:8 Esenyurt/ İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.