Sevgi Dinç Tasarım

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenyurt, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi
34 2 3

Bağcılar

Güldeniz Gelinlik Moda Evi

1 hafta
Özel Dikim
Derya Modaevi
41 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Vipgelinlik
385 7 9

Şişli

Vipgelinlik

3 hafta
Hazır Model

Hakkında

Gelinliğiniz her detayıyla aşkınızı temsil eden en değerli elbisenizdir. Biz Sevgi Dinç Tasarım olarak böylesine anlamlı olan gelinliğinizin her detayıyla kusursuz olması için özenle çalışıyoruz ve düğün gününüzde güzelliğinizle ışıldamanızı sağlıyoruz.

Sevdiklerinizle doyasıya alışveriş yapabileceğiniz, oldukça geniş ve ferah bir mağazada hizmet veriyoruz. Mağazamızdan her tarza, vücut tipine ve düğün konseptine uygun gelinlik modellerini bulabiliyorsunuz. Taşlı ve ihtişamlı modellerden; sade ve zarif modellere kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyoruz.

Hazır gelinlik modellerimiz arasından bir seçim yapmak isterseniz, öncelikle eski kreasyonlarımıza bir göz atıp, fikir sahibi olmanızı öneriyoruz. Gelinliğinizi seçerken vücut yapınızdan, düğün mekanınıza kadar pek çok faktör etkilidir. Örneğin; bir tarihi mekan düğünü planlıyorsanız nostaljik, vintage gelinliklerimizi veya armut vücut tipine sahip bir gelinseniz A kesim gelinlik modellerimizden birini tercih edebilirsiniz.

Eğer her detayıyla size ait bir gelinlik isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerimiz için hazırlıklara başlamadan önce hayallerinizdeki gelinliği tüm ayrıntılarıyla dinliyoruz. Ardından profesyonel modacılarımızla hayallerinizin ötesine geçmek için çalışmalara başlıyoruz. Gelinliğinizin her bir dikişinde ve işlemesinde büyük bir özenle hareket ediyoruz. Gelinliğiniz tüm detaylarıyla içinize sinene kadar da işimizi bitmiş saymıyoruz.

Mağazamızda tasarım kaftanlar, nişanlıklar ve abiyeler de bulabiliyorsunuz. Böylelikle siz hayallerinizdeki gelinliğe kavuşurken, sevdiklerinizin de düğününüzde ne giyecekleri konusunda endişelenmesine gerek kalmıyor. Tüm modellerimizde kusursuz bir el işçiliğiyle ve özgün tasarımlarla hizmet sunuyoruz.

Siz de Sevgi Dinç’in şanslı gelinlerinden biri olup, düğün gününüzde kusursuz bir gelinlikle kendinizi harika hissetmek isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve Sevgi Dinç İstanbul gelinlik fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Sevgi Dinç

  • Adres: 2 Yenikent Doğan Araslı Bulvarı Eskule AVM, 34510 Esenyurt/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!