Arş-ı Ala Tasarım

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin kesesi, Duvak, Eldiven

Önerilen Firmalar

Elza Moda Evi Gülten Türk
92 10

Gaziosmanpaşa

Elza Moda Evi Gülten Türk

1 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
161 3 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim
Esin Arıcan Haute Couture
50 2 8

Şişli

Esin Arıcan Haute Couture

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa her şeyi ile büyüleyen bir gelin olmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri size en iyi şekilde sunabiliriz. Zira tecrübelerimiz, hizmet kalitemiz ve çok yönlü oluşumuzla sayısız gelinin hayalini gerçekleştirdik ve bunu severek yapmaya devam ediyoruz.

Arş-ı Ala Tasarım olarak yenilenen ismimizle yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi birikimimizi birleştirdik. Başta sahibemiz Nur Özer olmak üzere her biri yetenekli, alanında uzman ve profesyonel bir ekibiz. Her zaman samimiyet ve güler yüzlülükle gelinlerimizi ağırlıyor, onları stresten uzaklaştırıp tüm beklentilerini rahat bir şekilde karşılıyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Esenyurt gelinlik firmaları arasında yer alıyoruz. Her gelinin muhakkak hayalini kurduğu o mükemmel gelinliği bulmak için onlara yardımcı oluyoruz.

Dünya ve Türkiye modasını takip ediyor, gelinliklerle ilgili yeniliklerden haberdar oluyor ve kısa sürede uyguluyoruz. Modern, klasik, bohem, vintage veya aklınıza gelebilecek her türde gelinliği bizde bulmak mümkün. Her tarza, bedene, vücut tipine ve kesime uygun gelinlik modellerine sahibiz. Bu sayede hem açık hem de kapalı fark etmeksizin tüm gelinlerimize hitap edebiliyoruz. En sevilen kreasyonların hazır modellerini mağazalarımızda sergilediğimiz gibi dileyen gelinlerimize özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Dilediği modele ve kesime göre tamamen kendi zevkine göre dizayn edilen elbiseyi birkaç provada gelinlerimize teslim edebiliyoruz.

Gelinlikler haricinde nişan ve kına gibi diğer özel günler için de kostüm üretebiliyoruz. Kınalıklar, nişanlıklar, abiyeler, bindallılar ve kaftanlar, üstelik bunu kampanya olarak da sunuyor ve gelinlikle birlikte alındığında indirimler yapıyoruz. Aynı zamanda gelin saçı ve makyajı için kuaförlük hizmetleri de veriyor, gelinlerimizi baştan aşağı biz hazırlıyoruz.

Arş-ı Ala Tasarım olarak hem merkezimiz hem de şubemizle, her nerede isterseniz sizi ağırlamayı çok isteriz. Esenyurt gelinlikçileri arasında en iyilerden biri için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İnönü Mah. Kemalpaşa cad No/23 Esenyurt/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.