Arş-ı Ala Tasarım

E-posta Gönder

  • Esenyurt, İstanbul.

Arş-ı Ala Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Arş-ı Ala Tasarım Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Arş-ı Ala Tasarım Sık Sorulan Sorular

Arş-ı Ala Tasarım gelinlik fiyatları ne kadar?

Arş-ı Ala Tasarım gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Arş-ı Ala Tasarım gelinlik teslim süresi ne kadar?

Arş-ı Ala Tasarım gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Arş-ı Ala Tasarım kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Arş-ı Ala Tasarım 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Arş-ı Ala Tasarım aksesuar sağlıyor mu?

Arş-ı Ala Tasarım, eldiven, duvak, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Arş-ı Ala Tasarım pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Arş-ı Ala Tasarım pazar günü hizmet veriyor.


Arş-ı Ala Tasarım düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Arş-ı Ala Tasarım düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Arş-ı Ala Tasarım Hakkında

Düğün tarihiniz yaklaşıyorsa her şeyi ile büyüleyen bir gelin olmak için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri size en iyi şekilde sunabiliriz. Zira tecrübelerimiz, hizmet kalitemiz ve çok yönlü oluşumuzla sayısız gelinin hayalini gerçekleştirdik ve bunu severek yapmaya devam ediyoruz.

Arş-ı Ala Tasarım olarak yenilenen ismimizle yıllardır sektörde edindiğimiz bilgi birikimimizi birleştirdik. Başta sahibemiz Nur Özer olmak üzere her biri yetenekli, alanında uzman ve profesyonel bir ekibiz. Her zaman samimiyet ve güler yüzlülükle gelinlerimizi ağırlıyor, onları stresten uzaklaştırıp tüm beklentilerini rahat bir şekilde karşılıyoruz. Bulunduğumuz konum itibariyle Esenyurt gelinlik firmaları arasında yer alıyoruz. Her gelinin muhakkak hayalini kurduğu o mükemmel gelinliği bulmak için onlara yardımcı oluyoruz.

Dünya ve Türkiye modasını takip ediyor, gelinliklerle ilgili yeniliklerden haberdar oluyor ve kısa sürede uyguluyoruz. Modern, klasik, bohem, vintage veya aklınıza gelebilecek her türde gelinliği bizde bulmak mümkün. Her tarza, bedene, vücut tipine ve kesime uygun gelinlik modellerine sahibiz. Bu sayede hem açık hem de kapalı fark etmeksizin tüm gelinlerimize hitap edebiliyoruz. En sevilen kreasyonların hazır modellerini mağazalarımızda sergilediğimiz gibi dileyen gelinlerimize özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Dilediği modele ve kesime göre tamamen kendi zevkine göre dizayn edilen elbiseyi birkaç provada gelinlerimize teslim edebiliyoruz.

Gelinlikler haricinde nişan ve kına gibi diğer özel günler için de kostüm üretebiliyoruz. Kınalıklar, nişanlıklar, abiyeler, bindallılar ve kaftanlar, üstelik bunu kampanya olarak da sunuyor ve gelinlikle birlikte alındığında indirimler yapıyoruz. Aynı zamanda gelin saçı ve makyajı için kuaförlük hizmetleri de veriyor, gelinlerimizi baştan aşağı biz hazırlıyoruz.

Arş-ı Ala Tasarım olarak hem merkezimiz hem de şubemizle, her nerede isterseniz sizi ağırlamayı çok isteriz. Esenyurt gelinlikçileri arasında en iyilerden biri için yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    İnönü Mah. Kemalpaşa cad No/23 Esenyurt/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.