Genç Gelinlik Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bağcılar, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

 • Özel Dikim
 • Kiralama
 • Hazır Model
 • Abiye ve Nişanlık
 • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
 • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
 • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze
 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Gelin adayının isteği pek çok tarzda gelinlik modeli yapmaktayız.

Önerilen Firmalar

Elif Aygün Atelier
25

Bakırköy

Elif Aygün Atelier

4 hafta
Özel Dikim
Salon Tuğba Gelinlik
80

Gaziosmanpaşa

Salon Tuğba Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim
Derya Modaevi
298 16 29

Bağcılar

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Sertifikalı eğitimlere katılarak 22 yıldır İstanbul’da hizmet vermeye devam ediyoruz. Profesyonel ve kaliteli ekibimiz sizin için en iyisini bulmak için hazır. Genellikle özel dikim çalıştığımız için hayalinizdekini ortaya çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz. Toplamda 8 çalışan 2 stilistimiz var. Bu yüzden gelinliğinizde istediğiniz değişiklikleri ya da tamamen olmayan bir tasarımı yapma konusunda oldukça profesyonel çalışıyoruz.

Kırık beyaz ya da beyaz gelinlik istemiyor musunuz? Bizim için hiç sorun değil. Sahip olduğumuz renk kataloğu sayesinde ara renkler dahil tüm renklerle çalışabiliyoruz. Beğendiğiniz bir modeli istediğiniz renkte tasarlayabiliriz. Mor? Siyah? Bodrum Mavisi? Bizim için hiç fark etmez. Renklerin yanında her bedene de çalışıyoruz. Yani bizden randevu alıp gelin, biz de tasarlayalım. Çeşitli el yapımı tasarımlarımız da var ki bu gayet normal. Çünkü özel dikim üzerine çalıştığımız için gelinliklerimize değer katan bir diğer unsur da el yapımı tasarımlarımız. Yine hayali dikim şeklinde bu tasarımlarımızla hizmet veriyoruz.

Gelin buketi hediye olsaydı ne derdiniz? Evet aynen okuduğunuz gibi. Bize, özel dikim yaptıran çiftimize gelin buketini gelinlik kampanyası kapsamında hediye ediyoruz. Gelinliği tamamlayan noktalarda biri olan gelin buketini diktirdiğiniz gelinliğe göre size hediye ediyoruz. Hem böylece fazladan gelin buketi masrafından da kurtulmuş oluyorsunuz.
İstanbul’da hizmet verdiğimiz şubelerimizle birlikte sizleri bekliyoruz. O özel günün en anlamlı parçası olan gelinliğiniz için yandaki formu doldurmanız yeterli!

İletişim

Fatih Genç

 • Adres: Yıldız tepe mah. Şehit Yılmaz Kaan Cad. No:3/b Bağcılar

Genç Gelinlik Moda Evi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.