Nida Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bağcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Merve Perk Gelinlik
18 1

Fatih

Merve Perk Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Nermin Saraylı Couture
102 18

Şişli

Nermin Saraylı Couture

3 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
120 2 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Farklı renkte, farklı uzunlukta, farklı tarzda ve farklı işçilikteki sayısız gelinliğimiz ile hizmet veriyor, sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlamak için sabırsızlanıyoruz. Nida Gelinlik olarak bütçenize uygun gelinlik modellerimiz ile sizi buradan mutlu bir şekilde uğurluyor, tüm davetlilerin hayran bakışlarını üstünüzde toplamanızı sağlıyoruz.

Bir kadının giyebileceği en özel kıyafeti sunmanın bilinciyle çalışıyor, zarafetinizi ve şıklığınızı ortaya çıkarmak için her detayın üstünde tek tek duruyoruz. Sektördeki yenilikleri ve yenilikleri yakından takip ediyor, en çok tercih edilen gelinlik modellerini bünyemizde bulunduruyoruz. Hayallerinize erişirken istek ve beklentilerinizi ön planda tutuyor, nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Eğer bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimizden yararlanmak isterseniz, vücut yapınıza, saçınıza, makyajınıza, düğün konseptinize ve düğün mekanınıza uygun modeller önerebiliyoruz.

Gelinliklerimizin işçiliği, kesimi ve kullanılan aksesuarlarında kaliteye şahit olacağınızı garanti ediyoruz. Kumaş çeşitleri olarak da farklı seçenekler öneriyor, özel tasarımlar ve hazır modeller ile her zevke uyum sağlıyoruz. Hayatınızdaki en değerli günde benzersiz bir görünüme kavuşmayı hak ediyorsunuz!

Bizi Bağcılar gelinlik firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz; gelinliğin yanı sıra gelin adaylarımıza kuaför hizmeti de sunuyor olmamız! Evet, yanlış duymadınız. Düğününüzde kusursuz görünmeniz için gerekli ne varsa tek bir isimde eksiksiz bir şekilde sağlayabiliyorsunuz.

Maksimum 3 prova içinde tüm detayların üstünden geçmiş, sizi düğününüze hazır bir hale getirmiş oluyoruz. Bu provaların gününü ise tamamen uygunluk durumuna göre belirliyoruz. Hayalleri olan bir gelin adayı olarak girdiğiniz modaevimizden eşsiz bir gelin olmak için hazır mısınız?

Eğer gelinliğiniz için bizi tercih etmek ve imkanlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Nida Bilim

  • Adres: Yüzyıl Mah. Barbaros Cad. No:11 Bağcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!