Ebruli Gelinlik ve Moda Evi

E-posta Gönder

Ebruli Gelinlik ve Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ebruli Gelinlik ve Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Ebruli Gelinlik ve Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Ebruli Gelinlik ve Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Ebruli Gelinlik ve Moda Evi Hakkında

Düğün gününüzde eşsiz bir görünüme kavuşmak istiyor ve aradığınız modeli bulamamaktan çekiniyorsanız endişelenmeyin Ebruli Moda Gelinlik olarak profesyonel kadromuzla birlikte düğün günü baştan aşağı uyum içerisinde bulunabileceğiniz gelinlik modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Gelinliğim sadece bana özel olsun ya da katalogdan beğendiğiniz bir modelin aynısını istiyorum diyorsanız, özel dikim hizmeti de veriyoruz. İstanbul Bağcılar’da bulunan mağazamız evlilik sürecinde bulunan kadınların ziyaret ettiği adreslerden biri. Biz de işimizi aşkla yapıyor bu özel gününüze sizi özenle hazırlıyoruz.

Hayallerinizi sınırlandırmayın. Modaevimizde sizi güler yüzümüzle ağırlıyor, sohbet ederek kendinizi içinde görmek istediğiniz gelinlik modelini birlikte tasarlıyoruz. Tecrübemiz doğrultusunda belli noktalarda size tavsiyelerde bulunuyor ve modeller hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Model seçiminde bulunurken en önem verilmesi gereken detaylardan biri de düğün mekânınızla ve konseptinizde uyum içerisinde görünen bir gelinliğe sahip olmanız. Gelinliğinizin vücut tipinize uygun olması da önemli bir detaydır. Düğün mekânınıza uygun olarak gelinlik modelinizin seçiminde nelere mi dikkat etmelisiniz? Açık havada kır bahçesi, havuz başı ve plajda düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz, uçuş uçuş, tül, organze ya da şifon gibi hafif kumaşlarla yapılmış sizi terletmeyen gelinlik modellerinden tercih edebilirsiniz. Kapalı alanda otel, restoran ya da balo salonunda düğün organizasyonu gerçekleştirecekseniz ise modern, uzun kuyruklu balık kesim modelleri tercih edebilirsiniz.

Saç aksesuarı ve duvak modellerinde de size birçok seçenek sunuyoruz. İşlemeli bir gelinlik modeli tercih ettiyseniz ise gelinliği gölgede bırakamayacak tül duvakları tercihinde bulunabilirsiniz.

Ebruli Gelinlik ve Moda Evi olarak hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir görünüme kavuşmanız için büyük çaba gösteriyoruz. Hizmetlerimiz hakkına detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sefaköy Bağcılar İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ebruli Gelinlik ve Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.