İnci Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bağcılar, İstanbul

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Derya Modaevi
38 8

Esenyurt

Derya Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
İnci Gelinlik Sevgi Aydın
59 10

Bahçelievler

İnci Gelinlik Sevgi Aydın

3 hafta
Özel Dikim
Gülten Moda Evi
109 3 7

Bakırköy

Gülten Moda Evi

1 haftadan az
Özel Dikim

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen gelin olmanız için gereken tüm hizmeti bulacağınız İnci Modaevi içerisinde sizinle tanışmak ve mutluluğa “Evet!” dediğiniz gün üzerinizde bizim markamızın gelinliğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel ekibimizle birlikte uzun zamandır moda ve gelinlik sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösteriyoruz. Yılların bize kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda her şeyin istediğiniz gibi olduğu keyifli bir tercih süreci yaşamanızı sağlıyoruz. Kaliteli kumaşların kullanıldığı birbirinden farklı modele ve tarza sahip gelinliklerimiz içerisinden içinize sinen bir modeli kolaylıkla bulacağınıza emin olabilirsiniz. Gelinlik, nişanlık, abiye, kaftan ve aksesuar hizmetlerimizle özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm ayrıcalıklı imkanları size sağlıyoruz.

Düğününüz öncesi gelinlik modellerimize göz atmak için modaevimize geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde ağırlayarak nasıl bir gelin olmak istediğinizi uzun uzun konuşuyoruz. Hayalleriniz, düğün konseptiniz ve vücut ölçüleriniz baz alınarak size özel modeller sunuyoruz. Sizinle çalışmadan önce yaptığımız çalışmalardan da bazı örnekler göstererek tarzınıza en yakın modeli bulmanızı kolaylaştırıyoruz. Özel isteklerinizi dikkatle not alıyor gelinliğinizin tasarımı ve tadilatında mutlaka taleplerinize yer veriyoruz.

Mağazamız içerisinde bulunan hazır modellerden birini istiyorsanız üzerinize uyumunu sağlamak için gerekli tadilatlar sonrası size teslim ediyoruz. İstediğiniz gelinliği hazır modellerimiz içerisinde bulamadıysanız da size özel bir tasarım hazırlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak provalar sonrası gelinliğinizi kusursuz biçimde hazırlayarak size teslim ediyoruz. Gelinlik modelinize uygun bir duvak tercihiyle de muhteşem gelin görüntünüzü tamamlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları kategorisinde yer alan modaevimizin talihli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim kanallarıyla kolayca bize ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızı öğrenebilir ve mağazamızı ziyaret etmek için randevu alabilirsiniz. Randevu ile çalıştığımız için önceden haberleşmemiz size özel ilgi göstermemize vesile oluyor.

İletişim

Ali Bayram

  • Adres: Mahmutbey Cad. No:59 Şahindurak Güneşli-Bağcılar/İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!