Elif Gelinlik Bağcılar

E-posta Gönder

 • Bağcılar, İstanbul.

Elif Gelinlik Bağcılar Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Elif Gelinlik Bağcılar Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Elif Gelinlik Bağcılar Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Elif Gelinlik Bağcılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Elif Gelinlik Bağcılar Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz düğün gününüz yaklaşıyor. Ancak siz henüz hayallerinizdeki bulamadıysanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Elif Gelinlik Bağcılar gerek fark yaratan tasarımları gerek kaliteli hizmet anlayışıyla sizi hayallerinize gelinliğe kavuşturuyor.

Alanında uzman ve işini aşkla yapan modacılarımızla gelinliklerimizi adeta birer sanat eseri olarak görüyoruz. Gelinliklerimizin her bir dikişinde ve işlemesinde özenle hareket ederek size her detayıyla kusursuz gelinlikler sunuyoruz. En iyisini isteyen gelinlerin her zaman ilk tercihi olmaya devam etmek için, son trendleri yakından takip ediyor ve düzenli olarak gelinlik fuarlarına katlıyoruz. Bu sayede yenilikçi bir bakış açısıyla gelinlik modellerimizi devamlı olarak geliştiriyoruz.

Her müstakbel gelinin hayalini gerçeğe dönüştürmek için oldukça geniş bir yelpazede ürün çeşitliliği ile hizmet sunuyoruz. İster gösterişli ve kabarık ister sade ve zarif her tarza, her düğün mekanına ve her vücut tipine uygun gelinliği mağazamızda bulabiliyorsunuz. Uzman modacılarımızla gelinlik tasarımlarımızda bilindik sınırların dışına cesur çizgilerle çıkıp, fark yaratan özgün tasarımlarla hizmet veriyoruz. Böylece bizi tercih eden her müstakbel gelinin içinde kendini çok özel hissedeceği gelinlikler üretiyoruz.

Gelinliklerimizde modellerimizin yanında kalite farkımız ve kusursuz el işçiliğimiz ile de diğer gelinlik firmalarında kolaylıkla ayrılıyoruz. Gelinliklerimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanmaya özen gösteriyoruz. Gelinliklerimizde kullandığımız kumaşların gelinlik modellerimizle ve modellerimizin tarzıyla uyumuna da oldukça dikkat ediyoruz.

Elif Gelinlik Bağcılar’da hayalinizdeki gelinliğin yanında kusursuz tasarımlı kına elbiselerini ve nişanlıkları da bulabiliyorsunuz. Tüm elbiselerimizde özel dikim hizmeti de veriyoruz.

Siz de uzman modacılar tarafından özenle hazırlanmış bir gelinlikle yeni hayatınıza ilk adımlarınızı atmak istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Elif Gelinlik Bağcılar gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.