Gülşah Moda Evi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gülşah Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gülşah Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Gülşah Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gülşah Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  istenilen türde gelinlik modelleri yapılabilmektedir.

Gülşah Moda Evi Hakkında

Geniş ürün yelpazemiz ve her çeşit kumaşın kullanıldığı gelinlik modellerimiz ile hep hayalini kurduğunuz görünüme sahip olacaksınız. En trend modelleri takip edip, tarzınıza uygun gelinliği kolayca bulabilmeniz için hizmet veriyoruz. Gelinlik dışında nişanlık, kına gecenizde giyeceğiniz abiye ve diğer özel günlerinizde tercih edeceğiniz kıyafetleri de bizden temin edebilirsiniz.

Gülşah Moda Evi olarak, hayallerinize önem veren bir ekiple çalışıyoruz. Vücut tipinizi, düğün mekanınızı hatta istediğiniz saç modelini bile dikkate alarak sizin için en uygun gelinliği buluyoruz. Tabii bu süreçte özel istekleriniz olursa onları da elimizden geldiğince yerine getiriyoruz ki memnuniyetinizi kazanabilelim. Sonrası zaten tamamen siz odaklı.

Birbirinden farklı hazır model gelinlikleri modaevimize geldiğinizde bulabiliyorsunuz. Ama sizin hayaliniz tamamen size özel dikilmiş bir gelinliğe sahip olmaksa bu istediğinizi de memnuniyetle yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. Bu aşamada hayalleriniz bizim en önemli yol göstericimiz olacak. Gerekli planlamayı yaptıktan sonra hızlıca gelinliğinizi tasarlayıp dikiyoruz.
Biraz da gelinliğinizi teslim süremiz hakkında bilgi verelim!Eğer modaevimizdeki hazır modelleri tercih edeceksiniz, bir tadilat işlemi gerektirmeyen durumlarda gelinliğinizi hemen teslim edebiliyoruz. Özel dikim hizmetimizden yararlanacaksınız da 2 ila 3 provadan sonra gelinliğiniz hazır duruma geliyor.

Modaevimizde gelinlik dışında nişanlık, bindallı, el çiçeği ve aksesuar gibi ihtiyaçlarınızı da karşılayabiliyorsunuz. Üstelik çok uygun fiyatlarla… Böylece hem başka firma ararken zaman kaybı yaşamıyorsunuz hem de zaten gelinliğinizi seçim sürecinde hizmet standardımızı öğrendiğiniz için bize güvenebiliyorsunuz.

İstanbul gelinlik firmalarından bizi farklı kılacak hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenize dost olacak gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  Hürriyet Mah. Mahmutbey Cad. No:59/3 Güneşli - Bağcılar / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gülşah Moda Evi Yol Haritası

Gülşah Moda Evi Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

A&F

Aslı & Faruk

Düğün Tarihi: 12.10.2019

Düğün.com üzerinden anlaştı


Randevuya gittim beni çok sıcak karşıladılar,hayallerimde ki gelinliği anlayıp bana hemen yardımcı olmak istediler,ailem yanımda olmadığı için gelinlik denemedim fakat en kısa sürede yeni bir randevu planlayarak denemek için gideceğim.Güleryüzleri ve samimiyetleri için çok teşekkür ediyorum.

H&C

Hatice & Cihan

Düğün Tarihi: 29.04.2019


Çok ilgili ve güler yüzlü insanlar cok temiz bir firma çok memnun kaldım tavsiye ediyorum 😊

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.