Aygül Gelinlik Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Şemsiye

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Moda Tasarım
73 2

İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım

1 haftadan az
Hazır Model

Hakkında

Kusursuz bir gelin olmak için ilk adım doğru gelinlik seçimiyle başlıyor. Biz de Aygül Gelinlik Modaevi’ne ideal gelinliği bulacağınıza inanıyoruz. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren markamız, kendine kattığı değer ve bakış açısıyla gelin adayları mükemmel bir görünüme kavuşturmaya devam ediyor.

Tüm hazırlık sürecini beraber atlatabileceğiniz, sizi anlayan ve dinleyen bir firmayla çalışmak isterseniz biz Antakya gelinlik mağazaları arasında bekliyoruz. Birçok gelinlik modelini barındıran modaevimizde sizi görmeyi ve keyifli bir gelinlik seçimi gerçekleştirmeyi çok isteriz. Tüm bakışları üzerinizde toplamanız için düğün mekânı, gelin adayının beden ölçüleri ve davet konsepti dikkate alınarak bir model ortaya çıkarıyoruz. Tabii ki son tercihi size bırakıyor, hayalinizdeki gelinliği ideal bir gelinlikle harmanlayarak yeni tasarımlar da ortaya çıkarabiliyoruz.

Eğer kır bahçesinde evlenmek üzereyseniz gelinliğiniz için romantik gelinlikler tercih edebilirsiniz. Örneğin düşük omuzlu modeller temanızla oldukça uyumlu olabilir. Kalp yakalı modellerde kır düğün konseptiyle bir bütünlük oluşturabilir.

Eğer rustik ve bohem konseptlerinde bir düğün töreni hayal ediyorsanız da vintage modellerini inceleyebilirsiniz. Hoş bir görünüm yaratacak bu gelinliğinizle unutulmaz bir gecede kıyafetinizle yıldız olabilirsiniz.

Sadece gelinlik hizmeti sağlamıyoruz. Gelinliği tamamlayan, şıklığınızı taçlandıracak aksesuar ve duvakların teminini de sağlıyoruz. Duvak boyu ve kumaş türünü tabii ki gelinliğinizle uyumlu olacak şekilde seçiyoruz. Aksesuar tercihinde de saç boyu ve duvak türünü dikkate alıyor, düğün gününüzde parlamanızı sağlıyoruz.

Bizimle önceden iletişime geçmeniz gelinlik sürecini daha kolay bir zaman dilimine dönüştürecek. Böylece gelinliğin tasarlama ve dikim aşamalarının hepsinde bulunacaksınız. Siz de hayallerinizdeki gelinliğe ulaşmak, profesyonel bir firmayla çalışmak ve tüm bu süreçte fikirlerinizle destek olmak istiyorsanız sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Kusursuz bir gelinlik tercihi yapmanız için Aygül Kuaför & Abiye Gelinlik Modaevi Antakya/Hatay adresinde sizi bekliyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Aşağıokçular Mahallesi, Antakya Yayladağı Yolu, 31160 Antakya/Hatay

Aygül Gelinlik Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!