Gözde Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Samandağ, Hatay

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Gelin buketi, Ayakkabı, Duvak, Yelpaze

Önerilen Firmalar

Kevser Moda Evi
15 1

Antakya

Kevser Moda Evi

Düğününüz için tarzınıza uygun olarak tasarlayacağımız ve göz kamaştırıcı g...

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı
15

Antakya

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı

Düğününüzde sevdiklerinizin karşısına ilk kez çıkacağınız anda herkesin beğ...

Emine Yıldırım Antakya
16

Antakya

Emine Yıldırım Antakya

Emine Yıldırım gelinlik kalitesini Antakya’ya taşıyan şubemiz ile en mutlu ...

Hakkında

Hayatınızın en değerli günlerinden birinde güzelliğinizi en iyi yansıtacak gelinlik modellerine ulaşmak istiyorsanız sizi Gözde Gelinlik’e bekliyoruz!

Uzun yıllardır Hatay’da gelin adaylarının tatlı telaşlarına ortak olarak düğünlerine hazırlıyoruz. Düğününüzde nasıl bir gelinlik giyeceğinize dair uzun zamandır düşündüğünüzü tahmin edebiliyoruz. Hatta bazı gelin adayları için bu düşünme süreci uzun yılları bile kapsayabiliyor. Sizin için bu denli büyük bir öneme sahip konuda biz de en az sizin kadar titiz davranarak gelinliğinizi seçmenize yardımcı oluyor ve hazırlıyoruz. Gözde Gelinlik Hatay’da her türlü konforunuzu düşünerek dizayn ettiğimiz salonumuzda büyük prova kabinlerimizde gelinliğinizi deneme fırsatına erişiyorsunuz. Elbette sadece mekânımızın fiziksel özelliklerinin memnuniyetinizi sağlamaya yetmeyeceğini düşündüğümüz için yüksek kalite standartlarımızı uygulayabilecek güler yüzlü ve sıcakkanlı bir ekip de kurduk. Bu ekip düğününüz öncesinde ihtiyaç duyacağınız her konuda yardımcınız oluyor.

Peki Gözde Gelinlik Antakya’da gelinliğinizi nasıl seçiyoruz?

Öncelikli olarak seçeceğimiz gelinliğin karakterinizi en iyi şekilde yansıtması adına görüşme odalarımızda yaptığımız sohbetler ile sizi daha yakından tanıyoruz. Bu sayede hem kişiliğinizi en iyi yansıtan modelleri daha rahat belirliyoruz hem de hayal ettiğiniz gelinliği en ince ayrıntılarına kadar öğreniyoruz. Bu aşamadan sonra hangi model gelinlik seçersek seçelim en önemli olacak konulardan birisi gelinliğinizin üzerinize tam uygun olması. Bu nedenle vücut ölçülerinizi titizlikle belirliyor ve kalıplarınızı en doğru şekilde çalışıyoruz. Bu kalıplar üzerinden hayalini kurduğunuz gelinliği dikmeye başlıyoruz. Son olarak çeşitli aksesuarlar kullanarak gelinliğiniz ile görsel bütünlük sağlama imkânına erişiyoruz.

Hayatınızın en değerli günlerinden birinde gelinliğinizi Gözde Gelinlik’ten seçmek istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Ganim Beyazgul

Gozde

  • Adres: İlkokul Cad. PTT Civarı

Gözde Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.