Nilay Gelinlik Samandağ

E-posta Gönder

Nilay Gelinlik Samandağ Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Nilay Gelinlik Samandağ Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Nilay Gelinlik Samandağ Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Abiye ve nişanlık

Nilay Gelinlik Samandağ Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Nilay Gelinlik Samandağ Hakkında

Düğününüzle ilgili tüm detayları planladınız ve geriye sadece gelinliğiniz kaldı. İşte tam da bu esnada biz devreye giriyoruz. Hayallerinizi süsleyen bir gelinlik arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Nilay Gelinlik olarak yanınızda oluyor ve imkânlarımızla birçok kolaylık sağlıyoruz.

Bu sektöre 2002 yılında giriş yaptık. Kurulduğumuz günden beri kaliteli bir hizmeti misafirlerimizle buluşturmak için çabalıyor, müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteriyoruz. Bu ilkelerle bugüne kadar geldiğimizi ve kalite standardımızı daha da yukarıya çıkararak kendimizi devamlı yenilemeye çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Bunu yaparken gelin adaylarımızın buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz. Uzun vadedeki amacımız ise Hatay’da önde gelen firmalardan biri olmak. Bunun için tüm ekibimizle birlikte aynı ciddiyet ile çalışmaya devam ediyoruz.

Sektörde bu zamana kadar sağladığımız başarıda birçok payın olduğunu söyleyebiliriz. Kullandığımız hammaddelerin kalitesi, güler yüzlü ve samimi personelimiz, uygun fiyatlarımız ve bunun gibi unsurları Nilay Gelinlik Antakya’da bulabileceksiniz.

Şık, göze çarpan ya da doğal ve sade birçok gelin modelini modaevimizde bulabiliyorsunuz. Hayal ettiğiniz gelinlik modeli bize söylemeniz yeterli. Bu gelinliğe yakın sayısız gelinliği beğeninize sunuyor ve bu özel gününüze hazırlanmanız için çalışmalara başlıyoruz.

Eğer aklınızda herhangi bir gelinlik modeli yoksa özel çizim ve dikim yapan profesyonel bir ekibin bizimle çalıştığını söyleyelim. Bu ekip ile birlikte güzel bir tasarım gelinliği düğününüzde giyme şansına sahip olabilirsiniz. Ölçülerinizi alıyoruz ve yaklaşık olarak 2 ya da 3 prova ile kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sadece gelinlik modelleri için abiye ve nişanlık için de Nilay Gelinlik hizmetinizde. Birbirinden farklı birçok seçenek ile isteklerinizi karşılıyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.
En mutlu gününüze bizimle birlikte hazırlanmak ve Antakya Nilah Gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeni mah. Sivas Şehitler cad. Samandağ, 31800

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nilay Gelinlik Samandağ Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.