Nilay Gelinlik Samandağ

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Samandağ, Hatay

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Dikim
  • Kiralama
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Hakkında

Düğününüzle ilgili tüm detayları planladınız ve geriye sadece gelinliğiniz kaldı. İşte tam da bu esnada biz devreye giriyoruz. Hayallerinizi süsleyen bir gelinlik arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Nilay Gelinlik olarak yanınızda oluyor ve imkânlarımızla birçok kolaylık sağlıyoruz.

Bu sektöre 2002 yılında giriş yaptık. Kurulduğumuz günden beri kaliteli bir hizmeti misafirlerimizle buluşturmak için çabalıyor, müşteri memnuniyeti ilkesiyle faaliyet gösteriyoruz. Bu ilkelerle bugüne kadar geldiğimizi ve kalite standardımızı daha da yukarıya çıkararak kendimizi devamlı yenilemeye çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Bunu yaparken gelin adaylarımızın buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçlıyoruz. Uzun vadedeki amacımız ise Hatay’da önde gelen firmalardan biri olmak. Bunun için tüm ekibimizle birlikte aynı ciddiyet ile çalışmaya devam ediyoruz.

Sektörde bu zamana kadar sağladığımız başarıda birçok payın olduğunu söyleyebiliriz. Kullandığımız hammaddelerin kalitesi, güler yüzlü ve samimi personelimiz, uygun fiyatlarımız ve bunun gibi unsurları Nilay Gelinlik Antakya’da bulabileceksiniz.

Şık, göze çarpan ya da doğal ve sade birçok gelin modelini modaevimizde bulabiliyorsunuz. Hayal ettiğiniz gelinlik modeli bize söylemeniz yeterli. Bu gelinliğe yakın sayısız gelinliği beğeninize sunuyor ve bu özel gününüze hazırlanmanız için çalışmalara başlıyoruz.

Eğer aklınızda herhangi bir gelinlik modeli yoksa özel çizim ve dikim yapan profesyonel bir ekibin bizimle çalıştığını söyleyelim. Bu ekip ile birlikte güzel bir tasarım gelinliği düğününüzde giyme şansına sahip olabilirsiniz. Ölçülerinizi alıyoruz ve yaklaşık olarak 2 ya da 3 prova ile kusursuz bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Sadece gelinlik modelleri için abiye ve nişanlık için de Nilay Gelinlik hizmetinizde. Birbirinden farklı birçok seçenek ile isteklerinizi karşılıyor, buradan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.
En mutlu gününüze bizimle birlikte hazırlanmak ve Antakya Nilah Gelinlik fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Acar

  • Adres: Yeni mah. Sivas Şehitler cad. Samandağ, 31800

Nilay Gelinlik Samandağ Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!