Kösem Sultan Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Abiye ve nişanlık

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Hakkında

Düğününüzde sevdiklerinizin karşısına ilk kez çıkacağınız anda herkesin beğenisini kazanacak bir gelinlik arıyorsanız sizi Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’na bekliyoruz!

Yılların getirdiği tecrübe ile Hatay’da gelin adaylarına mutlu günlerinde hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ile sizi en iyi tercihlere yönlendirebiliriz. Gelinlik seçimi gelin adaylarının üzerinde oldukça fazla düşündükleri bir konu. Bu kadar özen gösterdiğiniz gelinliğinizin hayallerinizdeki gibi olması için oldukça titiz çalışıyoruz. Hatay Antakya gelinlik modelleri içinde en modern tasarımlara sahibiz ve yaratıcı ekibimiz istediğiniz modelleri özel dikim olarak hayata geçirme konusunda donanımlı!

Peki gelinliğinize seçerken ve dikerken nelere dikkat ediyoruz?

Öncelikli olarak Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’nda en önem verdiğimiz konu istekleriniz. Kafanızda bir gelinlik modeli varsa ya da hazır modellerimizden birini beğendiyseniz sürecimiz zaten gayet hızlı ilerliyor. Ancak özel dikim gelinlik isterseniz de yaratıcı ekibimiz en güzel modelleri en kısa sürede beğeninize sunuyor. Gelinliğinizi yaparken üzerinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Vücut ölçülerinizi tam olarak alıyoruz ve kalıplarınızı en doğru şekilde çıkarıyoruz. Gelinliğinizde istediğiniz her türlü süsleme ve aksesuarları kullanabiliriz. Parıltılı bir gelinlik hayali kuruyorsanız özel taş işlemeli gelinliklerimiz tam size göre. Gelinliklerimizi yaparken en kaliteli Fransız kumaşlarını kullanıyoruz. Bu sayede en güzel gelinliklere sahip olma fırsatına erişiyorsunuz. Gelinliğinize en uygun duvak, ayakkabı ve taç gibi aksesuarlara da Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’nda ulaşabilirsiniz.

Unutulmaz bir gecede görünümünüzü tamamlayacak gelinliğinizi Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’ndan almak ve Hatay gelinlik fiyatları içinde en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmanızda yardımcınız olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Odabaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:127/2 Antakya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.