Kösem Sultan Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Moda Tasarım
73 2

İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım

1 haftadan az
Hazır Model

Hakkında

Düğününüzde sevdiklerinizin karşısına ilk kez çıkacağınız anda herkesin beğenisini kazanacak bir gelinlik arıyorsanız sizi Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’na bekliyoruz!

Yılların getirdiği tecrübe ile Hatay’da gelin adaylarına mutlu günlerinde hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Sahip olduğumuz deneyim ile sizi en iyi tercihlere yönlendirebiliriz. Gelinlik seçimi gelin adaylarının üzerinde oldukça fazla düşündükleri bir konu. Bu kadar özen gösterdiğiniz gelinliğinizin hayallerinizdeki gibi olması için oldukça titiz çalışıyoruz. Hatay Antakya gelinlik modelleri içinde en modern tasarımlara sahibiz ve yaratıcı ekibimiz istediğiniz modelleri özel dikim olarak hayata geçirme konusunda donanımlı!

Peki gelinliğinize seçerken ve dikerken nelere dikkat ediyoruz?

Öncelikli olarak Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’nda en önem verdiğimiz konu istekleriniz. Kafanızda bir gelinlik modeli varsa ya da hazır modellerimizden birini beğendiyseniz sürecimiz zaten gayet hızlı ilerliyor. Ancak özel dikim gelinlik isterseniz de yaratıcı ekibimiz en güzel modelleri en kısa sürede beğeninize sunuyor. Gelinliğinizi yaparken üzerinize uygun olmasına çok özen gösteriyoruz. Vücut ölçülerinizi tam olarak alıyoruz ve kalıplarınızı en doğru şekilde çıkarıyoruz. Gelinliğinizde istediğiniz her türlü süsleme ve aksesuarları kullanabiliriz. Parıltılı bir gelinlik hayali kuruyorsanız özel taş işlemeli gelinliklerimiz tam size göre. Gelinliklerimizi yaparken en kaliteli Fransız kumaşlarını kullanıyoruz. Bu sayede en güzel gelinliklere sahip olma fırsatına erişiyorsunuz. Gelinliğinize en uygun duvak, ayakkabı ve taç gibi aksesuarlara da Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’nda ulaşabilirsiniz.

Unutulmaz bir gecede görünümünüzü tamamlayacak gelinliğinizi Kösem Sultan Gelinlik Sarayı’ndan almak ve Hatay gelinlik fiyatları içinde en uygun olanları öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yıllardan beri hayalini kurduğunuz gelinliğe kavuşmanızda yardımcınız olmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Odabaşı Mahallesi Atatürk Caddesi No:127/2 Antakya

Kösem Sultan Gelinlik Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!