Emine Yıldırım Antakya

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Moda Tasarım
73 2

İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım

1 haftadan az
Hazır Model

Hakkında

Emine Yıldırım gelinlik kalitesini Antakya’ya taşıyan şubemiz ile en mutlu günlerinizde yanınızda olmak ve en güzel görünüme kavuşmanıza yardımcı olmak için sizden haber bekliyoruz!

Yıllardan beri İzmir’de gelin adaylarının uğrak noktası olan firmamızda pek çok önemli gece öncesinde gelin adaylarına yardımcı olduk. Kafanızda belirli bir model olsa da olmasa da en güzel gelinliğe kavuşacağınız konusunda bize güvenebilirsiniz. Eğer ne istediğinizi biliyorsanız ve seçtiğiniz model güzelliğinizi gerçekten iyi yansıtıyorsa bu modeli dikebiliriz. Ancak hangi gelinlik modelini seçeceğinize bir türlü karar veremediyseniz yılların tecrübesi ile size yol göstererek en güzel görünüme kavuşmanıza yardımcı olabiliriz. Yaratıcı ve neşeli ekibimiz mekânımıza geldiğiniz andan itibaren her türlü ihtiyacınızı karşılama konusunda yanınızda oluyor. Şubemizde gelinliğinizi rahatlıkla deneyip üzerinizde deneyebileceğiniz geniş prova kabinlerine sahibiz.

Emine Yıldırım Gelinlik Antakya’da ne gibi hizmetleri sizinle buluşturuyoruz gelin anlatalım.

Öncelikli olarak hangi gelinliğin sizi en iyi yansıtacağını anlayabilmek için sizi iyi tanımamız gerekiyor. Bu nedenle görüşme odalarımızda hoş sohbetler ederek hem kişiliğinizi hem de isteklerinizi öğreniyoruz. Bu aşamadan sonra isteklerinize ve vücut ölçülerinize en uygun gelinlik modelini belirleme kısmına geçiyoruz. Salonumuzda hem hazır model hem de özel dikimler gerçekleştiriyoruz. Hazır modellerimiz arasından birini tercih edebileceğiniz gibi kendinize özel bir model de isteyebilirsiniz. Dikeceğimiz gelinliklerin vücudunuza tam oturacağından ve sizi çok güzel göstereceğinden emin olabilirsiniz. Gelinliğinize en uygun duvaklar, ayakkabılar ve çeşitli aksesuarlar da Emine Yıldırım Antakya’da sizi bekliyor!

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde konuklarınızın karşısına Emine Yıldırım Antakya imzalı bir gelinlik ile çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Bankalar Cad. Palladium AVM Yanı Antakya/Hatay

Emine Yıldırım Antakya Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!