Emine Yıldırım Gelinlik

E-posta Gönder

Emine Yıldırım Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Emine Yıldırım Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Emine Yıldırım Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Emine Yıldırım Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi

Emine Yıldırım Gelinlik Hakkında

Emine Yıldırım gelinlik kalitesini Antakya’ya taşıyan şubemiz ile en mutlu günlerinizde yanınızda olmak ve en güzel görünüme kavuşmanıza yardımcı olmak için sizden haber bekliyoruz!

Yıllardan beri İzmir’de gelin adaylarının uğrak noktası olan firmamızda pek çok önemli gece öncesinde gelin adaylarına yardımcı olduk. Kafanızda belirli bir model olsa da olmasa da en güzel gelinliğe kavuşacağınız konusunda bize güvenebilirsiniz. Eğer ne istediğinizi biliyorsanız ve seçtiğiniz model güzelliğinizi gerçekten iyi yansıtıyorsa bu modeli dikebiliriz. Ancak hangi gelinlik modelini seçeceğinize bir türlü karar veremediyseniz yılların tecrübesi ile size yol göstererek en güzel görünüme kavuşmanıza yardımcı olabiliriz. Yaratıcı ve neşeli ekibimiz mekânımıza geldiğiniz andan itibaren her türlü ihtiyacınızı karşılama konusunda yanınızda oluyor. Şubemizde gelinliğinizi rahatlıkla deneyip üzerinizde deneyebileceğiniz geniş prova kabinlerine sahibiz.

Emine Yıldırım Gelinlik Antakya’da ne gibi hizmetleri sizinle buluşturuyoruz gelin anlatalım.

Öncelikli olarak hangi gelinliğin sizi en iyi yansıtacağını anlayabilmek için sizi iyi tanımamız gerekiyor. Bu nedenle görüşme odalarımızda hoş sohbetler ederek hem kişiliğinizi hem de isteklerinizi öğreniyoruz. Bu aşamadan sonra isteklerinize ve vücut ölçülerinize en uygun gelinlik modelini belirleme kısmına geçiyoruz. Salonumuzda hem hazır model hem de özel dikimler gerçekleştiriyoruz. Hazır modellerimiz arasından birini tercih edebileceğiniz gibi kendinize özel bir model de isteyebilirsiniz. Dikeceğimiz gelinliklerin vücudunuza tam oturacağından ve sizi çok güzel göstereceğinden emin olabilirsiniz. Gelinliğinize en uygun duvaklar, ayakkabılar ve çeşitli aksesuarlar da Emine Yıldırım Antakya’da sizi bekliyor!

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde konuklarınızın karşısına Emine Yıldırım Antakya imzalı bir gelinlik ile çıkmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Bankalar Cad. Palladium AVM Yanı Antakya/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emine Yıldırım Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.