Gelinlik

Antakya Gelinlik Firmaları

Antakya Miss Gözde Modaevi

10.000-20.000 TL

Antakya Kösem Sultan Gelinlik Sarayı

10.000-20.000 TL

Antakya Star Modaevi

10.000-20.000 TL

Antakya Emine Yıldırım Gelinlik

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Antakya Gelinlik Firmaları

Tüm hazırlıklarınızı tamamladınız ve sıra gelinlik seçiminize geldi! Antakya’da yaşıyorsanız endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü Antakya, Hatay’ın diğer ilçelerine göre çok daha fazla gelinlik firması bulunduruyor. Böylece gelinliğiniz için pek çok model seçeneğiniz oluyor. En özel gününüzde tüm gözleri üzerinize çekmenizi sağlayan firmalar, Hatay’da merkez bölgelerde yer alarak ulaşımınızı kolaylaştırıyor.

Hatay Antakya gelinlik mağazalarının çoğu hafta sonu da hizmet veriyor. Bu sayede en uygun zamanınızda gidip onlarca model arasından tercih yapabiliyorsunuz. Antakya’daki gelinlikçiler, en yüksek sayıda Gündüz Caddesi’nde karşınıza çıkıyor. Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan bu caddeye girdiğinizde farklı tarzlarda çalışan pek çok gelinlik firmasına bakma şansınız oluyor.

Antakya gelinlikçi seçenekleri, kendilerini her sezon yeniliyor ve geliştiriyor. Böylelikle en trend gelinlikler hizmetinize sunuluyor. Firmalar, sezonlara göre modeller hazırlıyor. Bu hazır modeller arasından seçim yapmak isterseniz, ölçüleriniz alınıyor ve gelinlikler tam üstünüze oturacak şekilde ayarlanıyor. Hazır modellere farklı taşlarla süslemeler yapmak isterseniz bu da mümkün oluyor.

Antakya gelinlik kiralamayı düşünen çiftler için de bazı seçenekler sunuyor. Gelinliğinizi satın almak yerine kiralamak istiyorsanız üstünüze tam oturan bir model seçmelisiniz. Ayrıca kiralık gelinliklerde minik rötuşlar dışında özelleştirme yapılamıyor. Antakya’daki gelinlik firmaları, ürünleri ortalama 4 haftada size teslim ediyor. Aceleniz varsa ve gelinliğinizi daha hızlı almak istiyorsanız Tayfur Sökmen Caddesi’ndeki firmalara bakabilirsiniz.

Antakya Gelinlik Fiyatları Nasıl Değişiyor?

Antakya Gelinlikçileri Nasıl Hizmetler Sunuyor?

Hatay gelinlik firmaları, deneyimleri sayesinde tam istediğiniz gibi bir modeli size teslim edebiliyor. Hazır modellerden birini tercih etmek yerine özel bir tasarım isterseniz bu, Antakya’daki neredeyse her firmada mümkün oluyor. Firmalar özel modeller için sizi stilistler ve terziler ile görüştürüyor. Bu görüşmeler sonucunda ortaya çıkan tasarımlar üretilmeye başlanmadan da fikirleriniz alınıyor.

Firmalarda çalışan terziler, gelinlikler üzerinde çalışmaya başlamadan önce vücut ölçülerinizi alıyor ve kalıplarınızı çıkarıyor. Bu sayede en özel gününüzde giyeceğiniz gelinlik hem üstünüze tam oturmuş oluyor hem de size özel bir hale geliyor. Bu aşama, sadece özel tasarım gelinliklerde gerçekleşmiyor. Hazır modellerden birini seçtiğinizde de yalnızca size özel bir gelinlik sipariş etmiş oluyorsunuz.

İstediğiniz modele karar verdiniz ve ölçüleriniz alındı. Sırada, gelinliğinize en uyumlu aksesuarları bulmak var. Firmalardan bulabileceğiniz aksesuarlar gelinlikçiden gelinlikçiye değişiklik gösterebiliyor. Fakat gelinliğinizle uyumlu duvaklar ve istediğiniz çiçeklerden oluşturulan gelin buketleri, neredeyse her firmanın sunduğu aksesuarlar arasında yer alıyor. Ayakkabı, kuşak, bolero ve gelin kesesi gibi aksesuarları sunan firmalar da Antakya’da bulunuyor.

Antakya’daki gelinlik firmaları, gelinliklerin yanı sıra düğününüz sırasında ve öncesinde giyeceğiniz her türlü elbise ve kostümü de sizler için temin ediyor. Ölçülerinize göre ayarlanan kıyafetler arasında farklı modellerde; abiye, nişanlık, kına ve söz elbiseleri yer alıyor. Ayrıca bu kıyafetleriniz için de gerekli ve uyumlu aksesuarlar firmalar tarafından sağlanabiliyor.

Antakya’da Gelinlik Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Düğününüzde giyeceğiniz gelinlik, tarzınızı sonuna kadar yansıtmalı. Bu sayede konuklarınız sizi gördüğünde büyülenecektir. Aynı zamanda düğün fotoğraflarınıza yıllar sonra baktığınızda bile gelinliği ilk defa giydiğiniz gibi hissedeceksiniz. Bu aşamada firmalarda görev alan stilistlere danışarak sizi tam olarak yansıtan modeli bulabilirsiniz. Gelin saçı ve makyajınızı da gelinliğinize uygun yaptırabilirsiniz.

Gelinliğinizde herhangi bir potluk veya bolluk olması, firmalardaki terziler tarafından engelleniyor. Fakat seçeceğiniz modelin içinde rahatça hareket edebilmeniz de çok önemli. Bu sayede gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Bu noktada düğününüzü yapacağınız mekan türü önem kazanıyor. Örneğin; tekne veya kır düğünü yapmak istiyorsanız daha kısa modellerden biri seçmek isteyebilirsiniz. Bu sayede mobiliteniz kısıtlanmamış olur.

Antakya, yaz aylarında çok yüksek derecelerin görüldüğü ilçelerden biri. Bu yüzden düğününüzü sıcak havalarda yapmayı düşünüyorsanız uzun ve her yeri kapalı modellerden uzak durabilirsiniz. Panelli, tüllü veya dantel detaylı modeller yaz sezonu için daha uygun olacaktır. Gönlünüz uzun modellerden yanaysa da hafif ve havadar kumaşların kullanıldığı bir gelinliği tercih edebilirsiniz.

Antakya düğün mekanları, birçok konseptte hizmet verebiliyor. Bu yüzden gelinliğiniz, tarzınız kadar seçtiğiniz davet alanı ile de uyum içinde olmalı. Örneğin; ihtişamlı salonlardan birini seçtiyseniz uzun kuyruklu modellerden birine yönelebilirsiniz. Bohem konseptli kır düğünlerinde ise asimetrik etekli, fırfırlar ve tüllerle süslenmiş bir gelinlik uygun olacaktır. Bu modellere çiçek süslemeleri de ekleyebilirsiniz.

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları