Belgin Gelinlik ve Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Moda Tasarım
73 2

İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım

1 haftadan az
Hazır Model
Kınalı Gelinlik
10

İskenderun

Kınalı Gelinlik

3 hafta
Özel Dikim
Miss Gözde Modaevi
11

Antakya

Miss Gözde Modaevi

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

En mutlu gününüzde kusursuz bir görünüme kavuşmak istersiniz değil mi? Taktir edersiniz ki ideal gelinliği bulmakta yoğun geçen bu süreçte vaktinizin çoğunu alıyor. Biz de Hataylılar için bu süreci kontrol altına alıyor, keyifli ve eğlenceli anlara dönüştürüyoruz. Eğer gelinlik seçimi için bizi tercih edeceksiniz ilgili ve güler yüzlü personelimizle eğlenmeye ve Belgin Gelinlik modellerini inceleyerek hayalinizdeki gelinliği bulmaya hazır olun.

Gelinlik önerilerimizde düğün mekânı, mevsimi, konseptine dikkat ediyoruz. Diğer önemli kriterler ise gelin hanımın fiziği ve kumaş tercihi oluyor. Bu kriterlerden sonra size uygun olan modelleri reyonlardan çıkarıyoruz. Tabii ki hazır modellerimizi beğenmezseniz tasarımlarımız size özel bir gelinlik de tasarlayabilirler. Modern tasarıma sahip uçuş uçuş tüllerden oluşan gelinlik modellerini inceleyebilir ya da klasik bir modelle davetlileri hayran bırakabilirsiniz. Kısa gelinlik seçeneklerine baktıktan sonra arzu ettiğiniz modeli seçebilirsiniz.

Sadece gelinlik hizmeti vermiyoruz. Abiye, nişanlık ve söz elbisenizi de bizden temin edebilirsiniz. Üstelik dış görünümü tamamlayacak ve gelinliğinize albeni katacak detayları içeren aksesuarlarımız da bulunuyor. Gelin tacınızda Belgin Gelinlik Modaevi imzası taşımaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise gelinlik ve düğün konseptiyle uyumlu olacak gelin tacını zevkinize uygun olarak ürün kataloğumuzdan seçebilir, saçlarınıza ışıltı katabilirsiniz.

Duvağın ise gelinliği tamamlayan en önemli aksesuar olduğunu düşünüyoruz. Farklı duvak modellerini de mağazamızda bulunduruyor, gelin adaylarının tek bir firmayla tüm işlerini halletmesini sağlıyoruz. İster uzun isterseniz de kısa modellerimiz var. Simli, dantelli ya da Fransız duvak modellerimiz de bulunuyor.

Siz de tüm detayları düşünen ve ürün çeşidiyle başınızı döndüren bir firmayla çalışmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Belgin Gelinlik Antakya ve Modaevi iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da avantajlı fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

Belgin Kucuk

  • Adres: Gündüz Cad. Hasan Şık Apt. Kat:1 D:2 Belediye Otopark Karşısı

Belgin Gelinlik ve Modaevi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!