Miss Gözde Modaevi

E-posta Gönder

Miss Gözde Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Miss Gözde Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Miss Gözde Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Miss Gözde Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  3-5


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

Miss Gözde Modaevi Hakkında

Düğün hazırlıklarının en özel kısmı mı? Şüphesiz ki gelinlik alışverişidir! Gecenin yıldızı olmak için hayallerinizdeki gelinliğe kavuşacağınız adres ise Miss Gözde Modaevi. Neden mi? Anlatalım!

Aslında en özel nedenlerden bir tanesi; hazır gelinlik modelleri ve her yıl yenisi tasarlanan kreasyonların yanında stilistler ve terzilerle çalışıyor olmamız. Hazır bir gelinlik tercih etmek zorunda değilsiniz. Kendinize özel modeli tercih ederseniz gelinliğinizi tasarlayabiliriz. Elbette bunun için karşılıklı görüşmeler yapmamız gerekiyor. Ancak isteklerinizi dinledikten ve fikir alışverişleri yaptıktan sonra karara varabiliriz. Aldığımız kararlar doğrultusunda model ve kumaşlar belirlendikten sonra da profesyonel ekibimiz harekete geçiyor…

Model seçimi kadar kumaş seçimi de son derece önemli ve hassas bir konu! Fiziğinize uygun modellerin üzerinizde nasıl duracağını belirleyen kumaş seçimlerimiz oluyor. Gelinlik hayatınız boyunca giydiğiniz belki de en özel parça bu yüzden de üzerinize tam oturmalı! Asla, sıkmamalı, potluk veya bolluk da olmamalı… Bir diğer hassas konu ise duvak ve aksesuarlarınızla bir bütün oluşturularak kusursuz görünümünüzü tamamlamak! 3 ila 5 prova düzenlenerek tasarlanan gelinliğiniz hazırlandığında aynada gördüğünüz görüntüden mutlu olacaksınız.

Üstelik yalnızca gelinlik tercihinizde değil, aksesuar ve ayakkabı seçimlerinizde de özenli olmalısınız. Şıklığınızı tamamlayacak uyumlu parçaları bir araya getirmenize Miss Gözde Modaevi ekibi olarak biz de yardım edeceğiz. Ayrıca gelinliğin yanı sıra abiye, nişanlık ve kına kıyafetlerinizi de temin ediyoruz. Hayallerinizin gerçekleştiği evlilik sürecinde istediğiniz bütün modellere avantajlı fiyatlarla sahip olacaksınız. Maddi planlamalarınıza uygun ve kaliteli giyim markamızın profesyonel stilistleriyle çalışmanın ayrıcalıklarını yaşayacaksınız. Hatay gelinlik modelleri arasında sizinki de yerini alacak ve uzun yıllar konuşulacak…

Miss Gözde Gelinlik Antakya’da şıklığınızla güzelliğinize ışık tutmak için sizi bekliyor! İletişime geçmek için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanmak veya formu doldurmak. İrtibat sağlamak için formu tercih ediyorsanız, “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Gündüz Cad. Ali Edipoğlu Apt. Antakya/ Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Miss Gözde Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.