Gelinlik

Kepez Gelinlik Firmaları

10.000-20.000 TL
10.000-20.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

25.000
20.000 TL
10.000-20.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kepez Gelinlik Firmaları

Kepez, Antalya’nın en büyük ilçelerinden biri olarak dikkatimizi çekiyor. İlçe, aynı zamanda şehrin merkezine çok yakın bir konumda bulunuyor. Kepez, yoğun nüfusu ile de biliniyor. Kıyı şeridi yerine şehrin iç kısımlarında yer alan Kepez, birçok ihtiyacınızı giderebileceğiniz alışveriş yerleriyle göz önüne çıkıyor. Bunların arasında birbirinden çeşitli gelinlik firmaları da bulunuyor.

Kepez, eşsiz konumu sayesinde hem merkezden hem de diğer ilçelerden çok rahat ulaşım sağlayabileceğiniz bir yerde bulunuyor. Aynı zamanda ilçe içindeki toplu taşıma sistemleri de istediğiniz yere rahatlıkla ve tasarruflu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Kepez’deki gelinlik firmaları, ilçenin birçok noktasında hizmet verebiliyor. Bu, kendinize en yakın mahallede isteklerinize göre bir gelinlikçi bulmanızı sağlıyor.

Kepez gelinlikçileri en çok Gündoğdu Mahallesi’nde karşınıza çıkıyor. Mahallenin pek çok noktasında gelinlikçi bulmanız mümkün oluyor. Bununla birlikte mahallede karşımıza en fazla seçeneğin çıktığı yer olarak Yeşilırmak Caddesi dikkatimizi çekiyor. Caddedeki firmaların neredeyse hepsi aynı sayıda prova istiyor. Teslim süreleri ise gelinlikçiden gelinlikçiye ve seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterebiliyor.

Teomanpaşa Mahallesi, Kepez’deki gelinlikçilerin yoğun olarak bulunduğu bölgeler arasında yer alıyor. Necip Fazıl Kısakürek Caddesi’ne girdiğinizde kendinizi tam aklınızdaki gelinliklere uygun modellerin sunulduğu firmalar arasında bulacaksınız. Aynı zamanda bu caddede bulunan firmalar, başka mahallelerde de hizmet verebiliyor. Bu sayede beğendiğiniz bir model bulduğunuz sürece, gelinliğinizi size yakın konumda olan şubeden teslim alabilirsiniz.

Kepez Gelinlik Mağazalarının Size Özel Hizmetleri

Antalya gelinlik firmaları, düğününüz için birbirinden güzel modelleri sizin için hazırlıyor. Firmaların hepsinde askıdan alıp deneyebileceğiniz hazır modeller bulunuyor. Bu modeller, firmaların trendleri takip etmesi ve kusursuz tasarımları ile ortaya çıkıyor. Kepez gelinlikçi seçenekleri de aralarından seçim yapabileceğiniz hazır modelleri beğeninize sunuyor. Bu modelleri çoğu yerde istediğiniz gibi kişiselleştirebiliyorsunuz.

Hazır modellerden birini tercih etmeyip gelinliğinizin tamamen size özel olmasını da isteyebilirsiniz. Bu dileğiniz firmalarda bulunan terziler ve stil danışmanları ile yerine getiriliyor. Kepez’deki gelinlik firmalarının çoğunda bu hizmeti bulabilirsiniz. Özel dikim modellerde; gelinliğinizin kumaşından boyuna, yakasından eteğine kadar her detayına siz karar verebilirsiniz. Firmalardaki stilistlerde bu aşamada size yardımcı olacaktır.

Aklınızdaki gelinliğini seçtikten sonra sırada ölçüleriniz alınması ve farklı kalıpların çıkarılması var. Bu hizmet, gelinliğinizin üstünüze tam oturması ve hiçbir potluk kalmaması için her firmada sunuluyor. Daha sonra ise provalar başlıyor. Kepez’deki firmaların neredeyse hepsinde en fazla 3 prova alınıyor. Yapılan provalar sayesinde gelinliğinizin tasarım aşamalarını görüyor ve istediğinizde değişiklik yapabiliyorsunuz.

Düğününü ve kına gecesini aynı gün yapmak isteyen çiftlerin sayısı gittikçe artıyor. Siz de organizasyonlarınızı bu şekilde düzenlemek istiyorsanız, Kepez gelinlikçilerinin bazı avantajları bulunuyor. Firmaların çoğunda gelinlik dışında kına geceniz için çeşit çeşit bindallı ve kaftan sunuluyor. Nişan elbisesi gibi ihtiyaçlarınızı da firmalardan giderme şansınız bulunuyor. Aksesuar kiralama hizmetleri de çoğu gelinlikçide var.

Kepez Gelinlik Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

Gelinlik fiyatları Kepez’de çok uygun rakamlar ile başlıyor. Bu fiyatlara gelinliklerin; modeli, kumaşı, işleme tarzı ve birçok detayı daha etki edebiliyor. Bütçenizi düşük tutmak isterseniz firmalardaki hazır modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte Kepez gelinlik kiralama açısından da avantajlar sunuyor. Kepez kiralık gelinlik fiyatları, satın alma seçeneğine göre her zaman daha hesaplı oluyor.

Kepez firmalarında bulunan hazır modeller, özel dikim gelinliklere göre daha uygun rakamlarla karşınıza çıkıyor. Fakat size özel tasarımları da daha düşük bütçelerle gerçekleştirmek mümkün. Bunun için dikkat etmeniz gereken faktörlerden biri kumaş. Örneğin; saten veya Fransız danteli yerine şifon ve tül kumaşlar tercih ederek gelinliğinizin maliyetini azaltmak sizin elinizde.

Kepez’deki gelinliklerin fiyatlarına etki eden bir başka özellik ise modellerin gerektirdiği işçilik seviyesi. Bu yüzden yapımı uzun saatler süren ve el dikişi gerektiren modellerde fiyatların arttığını görüyoruz. Daha sade modeller ise genelde daha uygun oluyor. Örneğin; incili, simli veya tüylü gelinlikler daha yüksek bütçeler gerektiriyor. Fırfırlı veya geleneksel dantel detaylı modellerse daha hesaplı.

Gelinliğinizi sonbahar ve kış sezonunda aramaya başlamanın bazı avantajları var. Antalyalı çiftler, düğünleri için genelde sıcak havaları tercih ediyor. Bu da gelinlik fiyatlarının ilkbahar ve yaz sezonlarına yaklaştıkça arttığı anlamına geliyor. Gelinliğinizi popüler olmayan zamanlarda seçerek çok daha avantajlı fiyatlara ulaşabilirsiniz. Firmaların sezonluk indirimlerini de takip edebilirsiniz.

Kepez’de Gelinlik Alışverişi Yapmanın İncelikleri

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları